» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » OASIS Hotel Aqua blu Sharm el shaik

OASIS Hotel Aqua blu Sharm el shaik

Dodaj opinię Aqua Blu opinie

Strona: 1

Autor Treść
letnia
Gość
Witam, proszę o opinie o tym hotelu i Biurze podróży. Lecimy we wrześniu. Czy robia takie numery jak w innych biurach i umieszczają gdzie indziej niż w umowie?? jeśłi tak to co wtedy?? Jedziemy tylko i wyłącznie do tego hotelu i nie chciałabym być umieszczczona w innym hotelu?? czy mogę wtedy odmówić??
IP: 78.8.44.217
ania
Gość
jestem pewna, że na 100% nie trafisz do aqua blu, ja z tym biurem leciała w lipcu i cały autokar przekwaterowali do maritimu, a poinformowali nas o tym po przylocie do egiptu, a tam w nocy, będąc na obcym terenie nie byliśmy nic w stanie zrobić, moja rada...idź do prawnika przed wylotem i niech Ci poradzi co zrobić. Od maja WSZYSTKIE !!! osoby, które wykupiły w oasisie wakacje w aqua blu, nie dotarły tam, poczytaj inne fora, opinie, że piękny hotel i było bajecznie to opinie samego oasisa, który próbuje zachęcic do skorzystania z oferty. Ja 2 dni przed wylotem dzwoniłam do oasisa żeby potwierdzić rezerwacje, bo czytała co robię...i rezerwacja ponoć była...kłamali bo i tak wiedzieli, że tam nie dolecimy...więc pozdrawiam i życzę udanych wakacji ...niestety nie w aqua blu...
IP: 156.17.100.137
schabol
Gość
Gadasz bzdury ja byłem teraz w tym hotelu (13-27) i było bez zastrzeżeń
IP: 148.81.119.200

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » OASIS Hotel Aqua blu Sharm el shaik

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij