» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » jak tam jest- zlote piaski

jak tam jest- zlote piaski

Strona: 1

Autor Treść
liza
Gość
Witam. Wybieram się z córką do Bułgarii, Złote Piaski , hotel Zora pod koniec sierpnia. Jestem ciekawa jak wyglada temat posiłków , oraz jak sam hotel można ocenić. Juz wiem , że dojazd to koszmar, organizacja to jeden wielki bałagan, tylko nie wiem dlaczego na wszystkich wyjazdach ludzie muszą czekać po 12 h na autokar z miejsca odjazdu, ale to pewnie jest jako atrakcja zorganizowana przez biuro OIS.!!!! Powiedzcie ile średnio wam poszło dodatkowo kasy?A może coś ciekawego jest tam do obejrzenia?
IP: 82.210.180.185
Ada J
Gość
To zmień biuro podróży i tyle! Fajne hotele w Złotych piaskach można rezerwować również w Itace. Co do wyżywienia to ja akurat zawsze wybieram formę all inclusive, bo wtedy wiem, że nie muszę się o nic martwić.
IP: 77.114.24.115

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » jak tam jest- zlote piaski

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij