» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Włochy » Rimini z OK TOURS 01.08 - 11.08

Rimini z OK TOURS 01.08 - 11.08

Strona: 1

Autor Treść
nasturia
Gość
Hejka! Wybiera się ktoś na obóz młodzieżowy od 18-25?
IP: 79.185.95.159
P.P.P.
Gość
ja sie wybieram tylko, że 9-19.08
IP: 77.253.63.122
nasturia
Gość
Szkoda ;) Może, ktoś się zgłosi z tego samego terminu.
IP: 79.185.97.3
Alex
Gość
Ja wybieram sie 17-27 ! z tego jak widzialam to z tego terminu mało osob jedzie ! pff
Ale jak ktos wrazie czegos jedzie to pisac na gg 2777507
IP: 83.37.250.213
Rimini
Gość
jedzie ktoś może na młodzieżowy 9-19 ? Do Rimini, hotel Stella d'Italia ? Bo jade sama , i tak dziwnie się czuje ;) mam nadzieje,że beda fajni ludzie ;D
IP: 79.186.91.208
ona
Gość
Młodzieżowy, czyli ten 18-25??? Jeśli tak, to chyba ja się wybieram :)
IP: 79.185.77.235
ona
Gość
a z jakiego miasta jedziesz?
IP: 79.185.77.235
rimini
Gość
Nie, ten 18-25 to studencki ;) Ja jade na ten do 18 . Z Wrocławia
IP: 79.186.91.208
rimini
Gość
Ja też własnie do końca niewiem, niby mam zarezerwowane, ale nie znam kompletnie nikogo .
IP: 79.186.91.208
P.P.P
Gość
ona napisał
Młodzieżowy, czyli ten 18-25??? Jeśli tak, to chyba ja się wybieram :)


Witam :)

widzę, że jedziesz na ten sam turnus co ja - jedziesz sama czy z kims?

pozdrawiam :)
IP: 87.205.79.183
ona
Gość
Ciekawe jakie towarzystwo będzie :)) ja wybieram się sama, wszystko przez to, że innym urlopów nie dali, albo coś tam jeszcze wypadło. Nie wiesz może ile ludzi będzie w tym przedziale 18-25???
Jak kiedyś byliśmy grupą w Hiszpanii to nas połączyli z młodszą grupą i było tak pół na pół.
I ponoć duża część pokoi w Stella d'italia jest do kitu... zależy na co się trafi. 8)
IP: 79.185.98.46
P.P.P
Gość
hej

wiesz co nie mam pojęcia ile osób będzie, ale z tego co widze np. po forach (ost. troche poszperałem) to raczej nie za dużo, ale to się już zobaczy na miejscu :)

ja też jadę sam i w sumie z tych samych powodów - inni nie dostali wolnego w pracy lub w ost. chwili się wycofali - ale ja jestem nakręcony na ten wyjazd i nie mam zamiaru rezygnować z powodu, że jadę sam :) mam nadzieję, że tam poznam dużo fajnych ludzi i że będzie super :)

co do pokoi w Stella to też tak słyszałem, ale przecież nie jedziemy tam żeby przesiadywać w pokoju ;) ja będę się starał wykombinować jak najlepszy :) hehe

a skąd wyjeżdżasz?

pozdrawiam
IP: 77.253.50.68
ona
Gość
Z miasta 'scyzoryków' i to z jednej strony fajnie, bo krótsza droga do Włoch, a z drugiej kiepsko, bo już prawie cały autokar pełny i ciężko się wcisnąć ;) Chodzi o to, że już się ludzie zdążą poznać, a ci co wsiadają potem to jak zbędny balast... ^^
Dlatego wolałam kogoś poznać wcześniej, ale tak jak piszesz -mało osób na forach jest.

A co do pokoi to masz rację, tam się nie siedzi całe dnie :)
Przytoczę ci taką opnie: "Pokoje były jak rosyjska ruletka. Pokoje 100-200 były maksymalnie małe, powiedziałabym że nie zasługiwały na 2 gwiazdki. Mi akurat trafił się 3-osobowy pokój 103. Za to pokoje 300< to bajka. Duże, przestrzenne, wanny z hydromasażem... Bardzo ładne i wygodne, wszystkie (chyba) 4-osobowe. Te są godne polecenia! A, zapomniałam - żeby działała klimatyzacja, wykupić ją musi całe piętro. Każdy pokój." :roll:

Pozdrawiam!
IP: 79.185.84.240
P.P.P.
Gość
cześć :)

to będziemy kombinować te lepsze pokoje :) już moja w tym głowa :) ja wyjeżdżam z Torunia, więc to w sumie początek... w sumie mnie już znasz - można powidzieć hehe i napewno poznasz wielu fajnych ludzi :)

mnie dobija właśnie ta podróż autokarem tyle godzin....ale jak będzie fajna ekipa to czas szybko minie :) damy radę!!!

pozdrawiam
IP: 77.253.50.68
ona
Gość
;)

mam małe pytanie -byłeś już kiedyś na obozie z tym biurem podróży, albo np. w Mirabilandi? I które wycieczki dodatkowe wybierasz? Ale cię umęczę ;)

PoZdrawiAm!
IP: 79.185.107.48
P.P.P
Gość
nie byłem z tym biurem podróży...ale w necie ma przeważnie dobre opinie, także nie powinno byc źle :)

co do dodatkowych wycieczek to jeszcze nie wiem jakie wybiore - zapewne zdecyduje się dopiero w autokarze lub dzień przed wyjazdem heh :D planuję pojechać na parę wycieczek, ale przważnie chcę leżeć na plaży, chodzić po mieście i "dobrych" lokalach i dobrze się bawić z fajnymi ludzmi :)
IP: 178.36.113.187
P.P.P.
Gość
ona napisał
;)

mam małe pytanie -byłeś już kiedyś na obozie z tym biurem podróży, albo np. w Mirabilandi? I które wycieczki dodatkowe wybierasz? Ale cię umęczę ;)

PoZdrawiAm!


hej

dam mi swój numer gg jak możesz, to jakoś pogadamy jeszcze o wyjeździe, bo w sumie wielkimi krokami zbliża się juz termin wyjazdu :) hehe

pozdrawiam
IP: 77.253.50.68
rimini
Gość
Hotel Stella D'Italia w Rimini posiada małe pokoje, w których poruszanie się dwóch osób jest bardzo utrudnione. Gdy jedna osoba chce przejśc, druga musi się chowac w kącie. W łazienkach pojawiają się robaki, pościel i ręczniki wymieniana raz w ciągu 9-dniowego pobytu. Posiłki są smaczne, ale podawane w bardzo małych porcjach, także człowiek nigdy nie wychodzi najedzony. Na koniec pobytu sprawdzane są pokoje i wyszukiwane usterki, których to niby dokonały osoby tam przebywające, np. złamane deski w łóżkach, popsute lampy, wyrwane kontakty itp. Nie polecam!!!
IP: 79.191.140.19

Strona: 1

Forum turystyczne » Włochy » Rimini z OK TOURS 01.08 - 11.08

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij