» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 7
A kto to pisze i kogo i o co konkretnie prosi? ;)


MEDIA. napisał
Procederem biura happy travel zainteresowane są poniższe media prosimy o kontakt mailowy:

tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/sprawa-dla-reportera/kontakT
uwaga.onet.pl/kontakt.html
se.pl/redakcja_portalu/
agora.pl/agora_pl/1,66386,2786164.html
wiadomosci.onet.pl/cynk/
kontakt24.tvn.pl/
widzowie@tvn.pl
IP: 85.222.17.76
Użytkownik
Posty: 5
Witam,
Czy ktoś z Państwa kontaktował się ostatnio z Panią Magdą? Czy są jakieś konkretne informacje z jej strony odnośnie terminu zwrotu pieniędzy? Jak zakończyła się sprawa odzyskiwania pieniędzy po odwołaniu wyjazdu do Wenezueli? Czy po tylu miesiącach czekania otrzymaliście Państwo zwroty?
IP: 83.24.2.145
kkk
Gość
Witam
Ja probowalam sie skontaktowac w srode - 10.11 - p. Monika nie odbiera .....
IP: 213.86.33.33
aaa
Gość
Wycieczka do Wenezueli odbyła się w kwietniu tego roku byliśmy bardzo zadowoleni. Nasi znajomi zrezygnowali z terminu lutowego i otrzymali zwrot pieniędzy w ciągu 2 tygodni.
IP: 95.49.45.87
qqq
Gość
W., nie odbiera telefonów i albo ma wyłączony aparat, albo odrzuca połaczenia. Udało mi się natomiast skontaktować z biurem, gdzie dowiedziałem się o kłopotach zdrowotnych właścicielki (nie dziwię się też by mnie bolała głowa...). Nie wiem czy ta kobieta zdaje sobie sprawę co się stanie jak wszyscy uczestnicy lewych wyjazdów złożą pozwy, ile będzie ją kosztowało dodatkowych pięniędzy i czasu. Proszę o informcję czy ktoś ma z nią kontakt i np dostał już jakiekolwiek środki, bo jeśli nie zacznie się kontaktować i nie przedstawi konretów co do powodów odwołania wyjazdu i terminu zwrotu środków to sąd w Wołominie może się zapchać...
IP: 83.13.247.234
bbb
Gość
niezła ściema ............ czyżby opinia na potrzeby kolejnych naiwnych grup?
qqq napisał
W., nie odbiera telefonów i albo ma wyłączony aparat, albo odrzuca połaczenia. Udało mi się natomiast skontaktować z biurem, gdzie dowiedziałem się o kłopotach zdrowotnych właścicielki (nie dziwię się też by mnie bolała głowa...). Nie wiem czy ta kobieta zdaje sobie sprawę co się stanie jak wszyscy uczestnicy lewych wyjazdów złożą pozwy, ile będzie ją kosztowało dodatkowych pięniędzy i czasu. Proszę o informcję czy ktoś ma z nią kontakt i np dostał już jakiekolwiek środki, bo jeśli nie zacznie się kontaktować i nie przedstawi konretów co do powodów odwołania wyjazdu i terminu zwrotu środków to sąd w Wołominie może się zapchać...
IP: 212.152.241.41
bbb
Gość
eeeeh miał być cytat : aaa
IP: 212.152.241.41
jjj
Gość
Moich telefonów nie odbiera, odpowiada smsami "Nie mogę teraz rozmawiać.Zadzwonię później" - i oczywiście nie dzwoni. Chciałem ją grzecznie poinformować, że sprawa jest już w prokuraturze i z mojej strony zamierzam doprowadzić nie tylko do odzyskania długu ale również wszczęcia sprawy o wyłudzenie (które efektywnie może skutkować pozbawieniem wolności) - najwyraźniej jednak ani tą informacją, ani kontaktami z wierzycielami nie jest zainteresowana.
IP: 77.114.160.211
GOŚĆ
Gość
Czy ktoś z państwa ma wiedzę gdzie jest pan Fabiański i gdzie mieszka
IP: 83.18.95.58
jjj
Gość
...no i odebrała. Takiej bajki się nie spodziewałem:

JA - jest pani dłużniczką.Co ma pani mi do powiedzenia?
MAGDA - od poniedziałku będzie się z państwem kontaktować kancelaria prawna która PRZEJĘŁA (sic!) moje sprawy
-co to za kancelaria?
-z Warszawy
-skoro reprezentuje panią kancelaria, to proszę o podanie nazwy...
-wkrótce dostaną państwo informacje.

urocze, czyż nie?
IP: 77.114.160.211
kkk
Gość
jak taka kancelaria jak i organizator wycieczek...to ja mam dejavu

jjj napisał
...no i odebrała. Takiej bajki się nie spodziewałem:

JA - jest pani dłużniczką.Co ma pani mi do powiedzenia?
MAGDA - od poniedziałku będzie się z państwem kontaktować kancelaria prawna która PRZEJĘŁA (sic!) moje sprawy
-co to za kancelaria?
-z Warszawy
-skoro reprezentuje panią kancelaria, to proszę o podanie nazwy...
-wkrótce dostaną państwo informacje.

urocze, czyż nie?
IP: 94.75.121.208
Uczestnik z Poznania
Gość
szkoda już czasu i pieniedzy na telefony. Niech kazdy napisze szybko zawiadomienie . Prokuratura musi wszcząc postepowanie w sprawie i to ona sprawdzi co naprawdę sie stało. Jesli M. W. zrobiła to celowo ( i będą na to dowody)to wówczas ma zarzuty karne. Obecnie nasza rola niech sie ograniczy do zawiadomienia przez max wiele osób
IP: 83.20.241.100
uczestnik z Poznania
Gość
Witam , ddostałem niepotwierdzoną jeszcze taką informację: """Pani Magdalena W. startuje na radna z listy nr 4 poz 10 PIS. """" Osoby z Warszawy mogą to sprawdzić ???
IP: 83.14.39.58
jjj
Gość
uczestnik z Poznania napisał
Witam , ddostałem niepotwierdzoną jeszcze taką informację: """Pani Magdalena W. startuje na radna z listy nr 4 poz 10 PIS. """" Osoby z Warszawy mogą to sprawdzić ???


startowała w 2006, jakiś czas temu już to zgooglowałem.
Partia nawet mnie nie zaskakuje :)
IP: 95.41.169.97
gość
Gość
Pani Magda musi grac na zwłoke ponieważ zaczyna się cisza wyborcza .
IP: 80.53.40.10
Gosc
Gość
Ja zlozylam zawiadomienie do Prokuratury, ale chyba trzeba isc prosto do Sadu, zeby jak najszybciej zaczal sie proces i komornik do niej zapukal. To jest niesamowite jak ta kobieta nas oszukuje, wczoraj slyszalam ze powiedziala do mojej kolezanki, ze ona pojedzie na pewno tylko zeby innym nic nie mowila... Blagam, gra na zwloke w obrzydliwy sposob
IP: 160.83.42.130
Użytkownik
Posty: 5
Sposób postępowania tej kobiety jest karygodny! Mogłaby chociaż na bieżąco informować nas co się dzieje. A tutaj totalne lekceważenie. Powoli zbliża się koniec miesiąca i w dalszym ciągu nie ma jakiejkolwiek informacji kiedy odzyskamy pieniądze. Na początku byłam dobrej myśli, że sprawa szybko się wyjaśni, natomiast w chwili obecnej nie pozostaje już nic innego jak złożenie pozwu. Miała wystarczająco dużo czasu, żeby załatwić pieniądze. Jak do tej pory nikt nic nie otrzymał, to już raczej wątpliwe żeby zwrot nastąpił, tym bardziej że nie ma z nią żadnego kontaktu. Czy osoby które złożyły zawiadomienie do Prokuratury otrzymały jakieś informacje?
IP: 79.191.51.51
Użytkownik
Posty: 2
w sprawie tego biura polecam zamieścić info na stronie www.nabrani.pl
IP: 95.50.98.50
Gosc
Gość
Ja staram się odzyskać pieniądze od Pani Magdy Tebsil już od kilku miesięcy.Wysylam maile, bylem w biurze i cierpliwie czekalem.Okazauje się jednak,że mam do czynienia z osobą malo wiarygodną nikomu nie polecam ani biura ani kontaktu z PANIĄ TEBSIL.Skladam pozew do Sadu i bede walczyl.Zachecam innych do tego samego.Trzeba polozyc kres braku uczciwości i oszukiwaniu ludzi!!
IP: 195.85.249.110
Gosc
Gość
Mam pomysl aby kogos na nią naslac, juz dzialam- trzeba tylko zidentyfikowac adres w Poznaniu, to niedaleko mnie.To jedyny sposob na oszusta
IP: 195.85.249.110
zirytowana
Gość
a czy ktoś może powiedzieć coś więcej na temat wspólnika pani M.?
IP: 94.75.121.218
Slawek
Gość
Kto zna adres Pani Magdy W. - odwiedze ja ze swoja ochrona
IP: 195.85.249.110
ktoś
Gość
dlaczego nikt nie powiadomi mediów? - ta sprawa chyba domaga się nagłośnienia skoro tylu klientów biura jest poszkodowanych....
IP: 195.22.127.105
gość
Gość
Proponuje nagłośnić w programie Sprawa dla reportera pani Jaworowicz
IP: 195.189.78.203
Obserwator
Gość
Co i raz czytam ten post i pękam ze śmiechu z Państwa głupoty. A to telewizja, a to prokuratura, a to wreszcie sąd. Jak przystało na Polaków dużo mówicie a mało robicie. Brakuje mi jeszcze tego żebyście zaczęli się kłócić między sobą na forum. Zastanawia mnie jedno skąd ludzie z Poznania, Szczecina czy Słupska wpadli na pomysł by wyjechać na wycieczkę z biura podróży z jakiejś zapyziałej Zielonki, o której wcześniej zapewne nawet nie słyszeli. Idąc tym tropem sądzę, że ktoś kogo dobrze znacie polecił wam to biuro i moim zdaniem do niego (nich) miejcie teraz pretensje. Chcieliście za pół darmo grzać dupę w słońcu na tropikalnych wyspach to teraz macie. Wszyskich Was łączy chciwość i pazerność. NIe ma legalnych wycieczek za takie pieniądze.
IP: 95.49.105.232

Strona: « < ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij