» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Happy Travel Zielonka

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Autor Treść
Pilot wycieczek
Gość
Ja nie zamierzam czekać na obietnice zwrotu pieniędzy tylko zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem rozpocząłem procedury związane z odzyskaniem swoich pieniędzy. Potrwa to trochę bo będę musiał powołać aż 144 świadków, ale to już mój problem. Co Państwo zrobią hmm - to zależy od was bo to wasze pieniądze.
IP: 83.24.21.213
Pilot wycieczek
Gość
Co do osoby "jjj" czytając na forum wypowiedzi można przypuszczać iż pogodził się Pan/Pani bardzo łatwo ze stratą i celowo próbuje krytykować innych. Może jest Pan/Pani powiązana z tą firmą - ja bym się nie zdziwił. Moje dochodzenie jest inne niż Państwa - wy możecie się zebrać z pozwem zbiorowym co umożliwia prawo. Ja zamierzam poszukać jeszcze głębiej szczególnie o powiązaniach w innych firmach z branży, które miały swój udział w tym kokosowym interesie. Nie musiałem i nie muszę się z Państwem dzielić tym co wiem. To już moja sprawa co zrobię i jak dalej postąpię - ja występuję o zapłatę zaległych mi pieniędzy. Państwo o odzyskanie wpłaconych środków od Pań Magdy. Życzę powodzenia w walce. Moje pieniądze są niewspółmiernie mniejsze niż wasze. A osoba o nicku "jjj" tylko dużo pisze, ale nic nie robi. To tak jak z krową "co dużo ryczy a mało mleka daje".
IP: 83.24.21.213
jjj
Gość
Pilocie, jeśli twoje podejrzenia mają takie umocowanie w faktach jak wobec mnie, to nie wróżę ci ani powodzenia w tej konkretnej sprawie, ani w życiu w ogóle.
A co do mnie, to wczoraj poinformowałem panią M., że wszczynam wszelkie przewidziane prawem czynności wobec zaistniałej sytuacji. Tylko za mnie załatwia to kancelaria prawna, a ja nie zamierzam brylować w internecie mętnymi wywodami, bzdurnymi domniemaniami ani dziecinnymi pogróżkami.
IP: 95.40.48.40
Pilot wycieczek
Gość
W takim wypadku oddaję honor. Niem mam nic do Pana osoby i cieszę się, że zajmie się tą sprawą kancelaria prawna. Życzę powodzenia i trzymam kciuki. Ja jak wspomniałem mam o wiele niższe roszczenia niż Państwo. Sprawą zajmę się na swój sposób. Co do mojej oceny to Pańskie zdanie. Ja tak łatwo nie oceniam ludzi i spraw.
IP: 83.24.21.213
okradziona przez bht
Gość
Właśnie mija 3 dzień mojego urlopu. Niestety nie widziałam do tej pory ani długo oczekiwanych wakacji na Malediwach (5.11.2010) ani zwrotu MOICH pieniędzy przez MAGDALENĘ W.
IP: 94.254.232.100
gosc
Gość
A gdzie podziewa się wspólnik Pani Magdy Pan Jarosław, przecież to jest spółka i ponoszą taką samą odpowiedzialność?
IP: 80.54.68.125
GOŚĆ
Gość
Mam pytanie do uczestników forum czy ktoś z państwa otrzymał już pieniadze? A jeżeli nie to czy Państwo dostali jakieś informacje na temat kiedy będą zwrócone środki?
IP: 82.177.54.107
MMM
Gość
Ja i moi znajomi nie otrzymaliśmy złamanego grosza do tej pory oraz informacji o odwołaniu imprezy którą to podobno pani M wysłała pocztą. A z tego co się orientuję to pozostali uczestnicy też nie otrzymali zwrotu pieniędzy. A pani M oświadczyła, że nie wie kiedy zwróci pieniądze.
IP: 193.109.212.35
cudowne Malediwy
Gość
Moi Państwo wszyscy jesteśmy pokrzywdzeni i wylewamy swoje żale na forum, ale trzeba uruchomić procedure bo ta pani nic sobie z tego nie robi i śmieje się z nas, uważam że oprócz wezwania do zwrotu pieniędzy trzeba zawiadomić inne organy :policje, prokurature może media może wtedy coś się ruszy, teraz ta pani może wyprzedała cały swój majątek razem ze wspólnikiem i nie mają nic a wtedy nawet komornik nie będzie mógł odzyskać naszych pieniędzy. Nasuwa się pytanie czy jeszcze jakieś inne osoby nie są w to zamieszane ? czy możecie Państwo napisać skąd dostaliście informacje o tym cudownym wyjeździe?
IP: 83.18.95.58
Paweł
Gość
Ludzie, na co wy jeszcze czekacie? Czemu nie zgłaszacie nigdzie tej sprawy? To trzeba od razu zgłosić na policję.
IP: 77.65.74.255
uczestnik z Poznania
Gość
w dniu dzisiejszym skierowałem sprawę do Prokuratury o wszczęcie postepowania wyjasniajacego .
Dla zainteresowanych podaje adres : Prokuratura Rejonowa w Wołominie ul. Prądzyńskiego 3A 05-200 Wołomin. Dobrze bedzie jesli tych zawiadomien będzie jak najwiecej !!!. Gorąco zachęcam inne osoby do zrobienia tego samego.
IP: 83.14.39.58
Użytkownik
Posty: 7
rozmawialam z prokuratorem, nie jest konieczna wizyta u nich, wystarczy zlozenie zeznan na dowolnym komisariacie, i tak wszystko trafi do nich
IP: 85.222.17.76
kmk
Gość
ja złożę zawiadomienie w poniedziałek. Bo to faktycznie nie ma na co czekać.
IP: 212.180.168.124
gość
Gość
Mam pytanie do Uczestnika z Poznania czy Pan to zgłosił na piśmie czy osobiście?
Czas tu rzeczywiście gra na naszą niekorzyść.
IP: 195.189.78.203
uczestnik z Poznania
Gość
zgłosiłem to w formie pisemnej listem poleconym (Koniecznie) .Wizyta na posterunku policji wydłuzy czas na dotarcie do Prokuratury. tak jak juz ktos napisał wcześniej nie ma potrzeby osobistego stawienia sie (na tym etapie sprawy). Takie zawiadomienia rozpatruje tylko Prokuratura i tylko ona ocenia czy nadac jest dalszy bieg czyli czy mozna postawic komuś zatrzuty . Jesli bedzie dużo zgłoszeń wówczas ta sprawa bedzie miała znamiona wyłudzenia znacznej sumy a wówczas zagrozenia kara jest wieksze..... Dla zaintereowanych moge wysłac szablon bowiem ta sprawa jest jednakowa dla wszystkich
IP: 83.20.135.242
miki
Gość
Nie uwazacie ze Malediwy , 5 gwiazdek ....za 3800 to chyba od samego poczatku co nie tak ....
IP: 83.11.213.76
Rozsądni z Poznania
Gość
Witamy kolejnego rozsądnego !!! Jest nim miki !!! reszcie życzymy odzyskania pieniędzy o ile pani Magda jest ciągle w kraju. Pozdrawiamy
IP: 83.238.212.189
jjmm
Gość
Bardzo prosze Pana z Poznania o publikacje wzoru pisma na forum,będzie łatwiej wszystkim napisać według szablonu.
IP: 80.54.68.125
artur
Gość
witam,
mieliśmy jechac w grudniu na Seszele - cena 3800/os - pieniądze wpłacone miesiąc temu - przyszedł voucher mailem / umowy do dzisiaj nie ma - w zeszłym tyg info z biura że wycieczka odwołana - oczywiście o zwrocie pieniędzy nie było mowy - temat tabu - maja być... kiedy??? nie wiadomo....w sumie 20 osób. trzeba sie Pani M dobrac do skóry i to bardzo szybko.
IP: 188.146.182.114
Anchel
Gość
sie masz Artu, to ja kumpel z Madrytu :) . A odnośnie ceny to była tak niska bo miały to być wakacje za pieniądze częściowo z Uni. Dlatego Pani Magda nie chce podać z kim miała podpisane umowy bo te firmy się trzęsą że sprawa wyjdzie na jaw. A kasy nie przelali .... i albo stracili płynność albo przelali a Pani magda straciła płynność bo jakby mieli to by sprawę ukręcili przelewając pieniądze. Nie Pani Magda pierwsza próbowała tak zarabiać.
IP: 83.27.209.162
Anchel
Gość
I jest jeszcze jedna opcja poza oszustwem i tym wszystkim co piszą na forum. Najbardziej optymistyczna. Operator lub firma sie pokłóciły z Panią Magdą i będą trzymać pieniądze poki Pani magda nie zacznie egzekwować ich sądownie. było by miło gdyby to była prawda bo była by szansa na ich odzyskanie. Zobaczymy. Na razie pozostaje tylko złożyć sprawę do sądu i tyle. Pozdrawiam wszystkich z którymi miałem się spotkać na Malediwach i Seszelach. Ja wykupiłem obie wycieczki :) także rozumiem wszystkich emocje.
IP: 83.27.209.162
artur
Gość
masz rację;-) to najlepsza droga;-) dlatego trzeba zaczać działać bo ktoś nas gdzieś zrobił w jajo - i teraz jak sie wszystko wyda to albo kasa wróci albo czeka nas długa droga sądowa bo pewnie ten łancuszek "szczęscia" jest dłuuuuugi.;-) ale powalczymy - zobaczymy;-))))
IP: 178.182.172.211
uczestnik z Poznania
Gość
zainteresowanych wzorem zawiadomienia do prokuratury proszę o maila na adres : bogusp21@gmail.com z podaniem kontaktu do siebie a wtedy wyslę wzór takiego pisma osobom które zostały poszkodowane przez biuro Happy Travel s.c
IP: 83.21.2.112
uczestnik z Poznania
Gość
osobom które sie zgłosiły juz wysłałem wzór zawiadomienia .
IP: 79.186.221.53
MEDIA.
Gość
Procederem biura happy travel zainteresowane są poniższe media prosimy o kontakt mailowy:

tvp.pl/publicystyka/magazyny-reporterskie/sprawa-dla-reportera/kontakT
uwaga.onet.pl/kontakt.html
se.pl/redakcja_portalu/
agora.pl/agora_pl/1,66386,2786164.html
wiadomosci.onet.pl/cynk/
kontakt24.tvn.pl/
widzowie@tvn.pl
IP: 212.152.244.80

Strona: « < ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... > »

Forum turystyczne » Wenezuela » Happy Travel Zielonka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij