» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Towarzyszka do Egiptu - hotel z ładną rafą przy plaży

Towarzyszka do Egiptu - hotel z ładną rafą przy plaży

            Egipt wczasy last minute Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: 1

Autor Treść
anglia2112
Gość
Szukam towarzyszki na wyjazd do Egiptu. Moje plany:
- termin: powrót raczej do 17.09 (może ze 2 dni później, ale to byłby dla mnie problem)
- długość: raczej 2 tyg. niż 1 tydzień
- miejsce: interesuje mnie przede wszystkim jak najładniejsza rafa z plaży
(nie mogę nurkować, mogę tylko snurkować). Najchętniej pojechałabym chyba do Marsa Alam.
- All inclusive i chyba nie poniżej 4*
- spędzanie czasu: planuję głównie posnurkować, popływać, poczytać, poleżeć na leżaku

Nie ukrywam, że poszukuję towarzystwa w pierwszej kolejności, żeby nie dopłacać za jedynkę, w związku z tym wiek osoby towarzyszącej może być właściwie dowolny. Miło by było oczywiście, gdybyśmy okazały się bardzo kompatybilne, ale nie jest to konieczne, wystarczy mi bezkonfliktowość i niepalenie we wspólnym pokoju, choć osoba może być paląca.

Mieszkam w Warszawie (ale myślę, że wylot z Łodzi też byłby możliwy - zależy o której godzinie), mam 38 lat.

Jeśli ktoś ma podobne cele, proszę o kontakt najlepiej na pocztę: anglia2112@gazeta.pl ewentualnie na forum.
IP: 95.160.127.204
Bartek
Gość
anglia2112 zapomniałeś napisać "mam 38 lat i szukam okazji = głupiej naiwnej"
IP: 79.184.133.130

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Towarzyszka do Egiptu - hotel z ładną rafą przy plaży

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij