» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Hotel porazka morgana azur taba

Hotel porazka morgana azur taba

Dodaj opinię Morgana Azur opinie

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
hotel polozony w przepieknym miejscu widoki super pokoje ladne ale reszta to porazka zimne nie dporawione jedzenie kolejki po 40 min napoje cieple na basenie i na plazy ograniczenia tylko po 2 kubki na glowe brak internetu bezprzewodowego brak klimatyzacji na jadalni i w lobby nie przyjemna obsluga traktuje gosci jak intruzow wycieczki od rezydenta drozsze o 50$ niz z miejscowego biura (Jerozolima) :evil: :shock:
IP: 89.76.132.246
iwona F
Gość
czy naprawdę jest tak źle jak piszesz? mam w tym hotelu zarezerwowane wczasy w październiku i prawdę powiedziawszy jestem przerażona takimi wpisami. Chciałabym się dowiedzieć więcej o tym hotelu i dlatego mam prośbę. Podam Ci swój nr telefonu i proszę zadzwoń, natychmiast oddzwonię żeby nie narażać Cię na koszty: 795-627-665. Z góry dziękuję. Iwona
IP: 84.10.79.38

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Hotel porazka morgana azur taba

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij