» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Pickalbatros Jungle Aqua Park - Moja opinia

Pickalbatros Jungle Aqua Park - Moja opinia

Strona: 1

Autor Treść
Paulina
Gość
Ludzie Egipt jest cudowny wróciłam wczoraj byłam w Hurghadzie w hotelu pickalbatros jungle aqua park było ZAJEBISCIE ,w hotel ogromna ilosc basenów , zjezdzalni ,obsłoga bardzo ale to bardzo miła milszej obsłógi nie widziałam nigdzie . Powiem tyle jak wylatywałam z egipty do Polski rozryczałam sie bo poznałam tam bardzo miłych arabów Ahmeda, Mahomeda , Mamado ,Hasyma itp i byłó mi zal ich poniewaz zarabiaja tam tylko 300 dolarów miesiecznie a i tak byli dla nas bardzo mili i nie czekali na napiwki . Naprawde polecam ten Hotel!!!!!! . Oczywiscie polecam tez wybrac sie do Kairu do Luxoru i na inne wycieczki ja zwiedziłam tylko tez 2 miasta ale zapewniam inne wycieczki z tego co moi znajomi mówili tez sa super ;)Ps jezeli ktos był juz w tym hotelu i ma emaile do niektórych arabów niech mi poda poniewaz musze sie pilnie z nimi skontaktowac.
IP: 83.26.26.69
gość
Gość
Nawet da się zauważyć natychmiastową utratę znajomości polskie mowy Obsłóga zamiast obsługa, wylatywałam z egipty itp. :) nie mówiąc o Ahmedzie i Mahomedzie MASAKRA
IP: 91.193.185.4
Maya
Gość
Super, że tak Ci się podobało i tak dobrze się bawiłaś... mnie takie wakacje dopiero mam nadzieję czekają, mam wybrany hotel, ale nie zdecydowałam jeszcze z którym biurem lecieć. Myślę nad jakimś lepszym, może tui, Triada albo Alfa Star ( tutaj ponoć cena jest niezła). Myślałam jeszcze o nekermanie, ale tam to ceny są niektóre z kosmosu. Jak czytam takie opinie jak Twoja to już najchętniej jutro bym na te wakacje poleciała!
IP: 81.219.189.145
Folia
Gość
Ja mam pytanie z kim lepiej polecieć, słyszałam kiedyś, ze w wycieczkach do Egiptu specjalizuje się Alfa Star. Czytałam, że tui jest niezłe ale ponoć drogie. Jak to jest w rzeczywistości?
IP: 178.235.211.21
bilbao
Gość
Trochę inaczej! W rzeczywistości Alfa ma najwięcej pracowników odpowiedzialnych za wizerunek firmy na forach( ciekawe dlaczego :)) Wybór wczasów zacznij od wyboru hotelu. Sprawdź opinie na holidaycheck.pl. Gdy juz wybierzesz hotel, szukaj najlepszej oferty w różnych BP. Wybierając BP kieruj się opiniami na forach( wakacje, gazeta) Tam "klakierzy" nie mają wielkich szans. Ostatnio Alfa słynie ze zmian godzin wylotu (zawsze na niekorzyść), S&F z zamian hoteli. Do Egiptu latałem juz z S&F, Alfą, Triadą i ostatnie 5 razy z Itaką. Z Alfą i S&F już nie polecę.
pozdrawiam
http://naszewojaze.cba.pl
IP: 77.255.233.157
Maya
Gość
Moi rodzice polecieli niedawno do Tunezji z alfastarem i nie zmienili im godziny wylotów. Samolot był opóźniony godzinę, ale to nie z winy biura, ale przewoźnika. Również słyszałam, że w niektórych bp zmieniają hotele itd, ale moim zdaniem z biurem tak czy siak jest wygodniej podróżować. Amat to Ty już znawca Egiptu jesteś.. 8 razy byłeś w Egipcie?! :)
IP: 81.219.189.145
bilbao
Gość
Kiepsko u ciebie z logiką :P W sumie w Egipcie spędziłem już ponad pół roku. Lubię tam być wiosną i późną jesienią. Tak się złożyło ze znam Egipt niemal od Taby do Marsa. Ale nie o Egipcie tu piszę tylko o szeptanej reklamie super uczciwych BP
Ostatnio czytałem super ciekawy wątek: http://forum.gazeta.pl/forum/w,19,118968743,,Biura_podrozy_zaplaca_za_zmarnowane_urlopy.html?v=2
polecam
IP: 77.255.229.202
Maya
Gość
Moim zdaniem to lekka przesada... nie można od razu uważać, że ktoś jest pracownikiem biura jeżeli dobrze o nich pisze. Są zadowoleni ludzie, którzy chcą się podzielić opinią ze swoich wakacji. Sama znam takich wiele. W naszym kraju jest tak, że najlepiej kogoś obrzucać błotem, a jak się dobrze o czymś powie to już jest reklama... bez sensu!
IP: 95.160.122.226
gość
Gość
gość napisał
Nawet da się zauważyć natychmiastową utratę znajomości polskie mowy Obsłóga zamiast obsługa, wylatywałam z egipty itp. :) nie mówiąc o Ahmedzie i Mahomedzie MASAKRA


zazdrość???? Może jest dyslektykiem?? Wolę czytać czyjeś błędy czy literówki niż taką złośliwość jaką Ty prezentujesz :roll:
IP: 83.5.213.69
gość
Gość
Polecam biuro BeeFree gdyż to biuro specjalizuje się w wycieczkach do Egiptu. Bodajże sam szef biura to arab. Byłam w Jungle Parku i potwierdzam - full wypas relax... mnóstwo basenów, restauracje, bary, zjeżdżalnie, domki... wszystko exstra i w all inclusiv free ...a jeśli chodzi o obsługę to spoko choć mnie akurat to nie dziwiło że DLA KAŻDEGO obsługa musiała być przemiła i z uśmiechem - to ich zadanie. Naiwne panienki niejeden zbajerował... wspominam ten raj z wielkim utęsknieniem pobycia tam znów...
IP: 83.25.168.86
Maya
Gość
Ja bym nie poleciała na wczasy z biurem, którego nie znam. A niestety o tym, o którym mowa wyżej, nigdy nie słyszałam. Znalazłam fajne last minute w biurze z którym chciałam lecieć i za kilka dni będę się wygrzewać na pięknej egipskiej plazy!
IP: 95.160.122.226
OLO
Gość
Moja żona też napierdziela za 300 dol ale w PL i nikomu jeje nie ma żal więc nie piernicz mi o Arabach !!!
IP: 80.55.190.202
Użytkownik
Posty: 5
Witam, osobiście byłem z rodziną cztery razy w Hurgadzie wszystkie wyloty z Alfa Starem, niestety to z godzinami to prawda nigdy do końca nie wiadomo kiedy wylot ostatnio róznica była jednego dnia. Już z nimi nie latamy obsługa już nie ta, ogólnie się pogorszyło. W tym roku lecimy ponownie do Jungla Aqua Parku ale tym razem z Exim Tours od 29 czerwca.
Pzdr Bilwaldi
IP: 79.102.116.168

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Pickalbatros Jungle Aqua Park - Moja opinia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij