» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Turcja » Turcja Marmaris

Turcja Marmaris

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 21
Czy ktoś sie wybiera w drugiej polowie wrzesnia do turcji w okolice marmaris? co polecacie? mam na oku hotel Turunc podobno piękna okolica
IP: 83.30.184.249
olek_d
Gość
Mi się spodobał pięciogwiazdkowy Marti Resort, hotel w Marmaris z wyżywieniem w formie all inclusive, który znalazłem na stronie itaki. Wygląda na to, że obiekt ten jest niezwykle luksusowy i bogaty w rozrywkę.
IP: 188.147.67.100
Użytkownik
Posty: 21
no właśnie mi się bardziej podoba wybrzeże egejskie bo blizej grecji można jakies wycieczki fajne wybrać... okolice marmaris, turunc, bodrum a co do marti resort to hotel jak dla mnie troche drogi ale moze beda jakies lasty jeszcze
IP: 83.28.181.170
Wiol
Gość
w sierpniu ja i moja rodzina byliśmy w hotelu marti resort, hotel wspaniały, okolica super, dużo sklepów, piękna promenada do Marmaris, my korzystaliśmy z taksówek wodnych do centrum Marmaris (przystanek tych stateczków znajduje się w Icmeler, przy kanale małej rzeczki wpadającej do morza, zaraz za mostkiem, cena to 7,5LT).Wszystko byłoby super gdyby nie ITAKA, ktora ma w tym hotelu wykupione pokoje w niewyremontowanej części,nieodp. standardowi który oferujee w swojej ofercie. Zdjęcia pokoju są owszem prawdziwe ale to nie te ma Itaka zakontraktowane. Pokoje są bez balkonów, stolików i krzesełek, łazienka to tragedia, nie wiem jak w ten sposób oszukiwać turystów. Zapłciliśmy za hotel pięciogwiazdkowy, a zakwaterowano nas w dwugwiazdkowej dziurze. reszta hotelu jest wyremontowana, z pięknymi pokojami iłazienkami, w łazienkach ogólnych przy basenie oraz w przy kawiarni są nawet bukiety świeżych kwiatów. Szkoda że Itaka wzięla pieniądze za pięciogwiazdkowy standard a Polaczków, swoich rodaków wykiwała i zakwaterowała w okropnych norach.
IP: 83.6.32.13
Użytkownik
Posty: 21
no wlasnie ja tez mam obawy co do itaki ale nie bardzo mam jakis wybor patrze tez na lasty z exima i wezyru i zobaczymy co sie trafi bo nie chcialabym przeplacac ponad 2 tys za hotel 4* a standard i tak na pewno temu nie dorównuje...ciekawe czy itaka we wszystkich lepszych hotelach ma takie gorsze pokoje...
IP: 83.28.190.97
Użytkownik
Posty: 21
w koncu jedziemy 15.09 okolice bodrum - gumbet hotel rosso verde jakby ktos cos wiedzial o tym hotelu albo tez jechal dawajcie znac :)
IP: 83.30.177.10
ann
Gość
to współczuję, hotel 3 gwiazdki, mnóstwo ruskich, pokoje różne, polskie biura mają pokoje w części starej nieremontowanej!!!
IP: 193.109.212.35
Użytkownik
Posty: 21
juz trudno, caly czas w pokkoju siedziec nie bedziemy a trudno za niską cene wymagac czegos extra...Chyba ze do paszportu włożyć euro..da to coś zeby dostac lepszy pokoj?
IP: 83.28.174.143
Wiol
Gość
jestem ciekawa jak było, odezwij się!!!
IP: 193.109.212.35

Strona: 1

Forum turystyczne » Turcja » Turcja Marmaris

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij