» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Tanie jedzenie - Kraków

Tanie jedzenie - Kraków

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
Witam, chciałbym was zapytać gdzie jadacie w Krakowie, gdzie jest tanio, smacznie i "domowo'. Słyszałem dużo pochlebnych opinii na temat "U Romana" na św. Tomasza, podobno obiad od 10 złotych już. Jadł tam ktoś?
IP: 83.7.212.174
monika
Gość
bar mleczyn na Grodzkiej, U babci Malin aczkolwiek tam nie do końca jest tanio lecz pysznie:)
IP: 83.4.196.81
nuska
Gość
Ja jadłam u Romana w stołówce na ul. Bociana. Jest całkiem przyzwoicie, faktycznie zapłaciłam 10 zł za rybkę z 3 surówkami i ziemniakami. Wszytko było świeże i porcja całkiem spora więc spokojnie można się najeść.
IP: 83.29.8.188
Użytkownik
Posty: 4
Dzięki za odpowiedzi, nie wiedziałem, że "U Romana" jest także na Bociana. Wiem natomiast o placówce w radiu Kraków, tak przynajmniej słyszałem. Nuska, a możesz powiedzieć, mniej więcej, jakie mają menu tam? Tylko schabowe itd?
IP: 83.7.213.220
nuska
Gość
Wiesz co, Krayzie w menu są dania typowo polskie. Kotlety, rybki smażone, pierogi, naleśniki. Czasami są droższe dania dnia - jakieś mięsko z grilla itp. Poza tym mają tam też dania barowe, sandwiche, frytki sałatki. Da się wybrać coś konkretnego dla siebie :)
IP: 83.10.249.45
Użytkownik
Posty: 15
Odświeżam temat, który zamarł całe dwa lata temu :)
A ja polecam w Krakowie restauracje Gruzińskie Haczapuri. Jest to cała sieć - na samym Rynku znajdują się 4 restauracje:) Można tam naprawdę dobrze zjeść, a też za na prawdę niską cenę :)
IP: 83.5.30.143
robert
Gość
u Romana nie byłem nigdy, także mogę polecić restauracjo kawiarnię, do której ja często chodzę nie tylko na obiady, bo czasem zdarza mi się jeść u nich śniadania :D to jest na szewskiej U Zalipianek, klimatyczne miejsce, przytulnie, jedzenie smaczne, porcje są dość spore (dla mnie wystarczające), za nie wielkie pieniądze, zestaw obiadowy jest za 16 zł także można się dobrze najeść :)
Polecam wszystkim :)
IP: 83.29.40.6
Użytkownik
Posty: 2
Ja zaś znam "u Romana". Przy każdych odwiedzinach Krakowa idę tam jeść, gdyż to już sprawdzona miejscówka. Jedzenie naprawdę pyszne, a ceny nie są najwyższe. Wolę to niż fast foody ;p
IP: 178.37.44.90
Użytkownik
Posty: 46
Moim zdaniem warto szukać także w tzw barach mlecznych lub jadłodajniach,gdzie cena za obiad będzie niższa niż w wielu restauracjach,szczególnie w samym centrum Krakowa.
IP: 79.185.53.71
Użytkownik
Posty: 4
MartaK napisał
Ja zaś znam "u Romana". Przy każdych odwiedzinach Krakowa idę tam jeść, gdyż to już sprawdzona miejscówka. Jedzenie naprawdę pyszne, a ceny nie są najwyższe. Wolę to niż fast foody ;p

Zgadzam się ;) Zawsze kiedy jestem w Krakowie to idę tam na obiad ;)
IP: 91.150.183.35
Użytkownik
Posty: 20
U Romana byłam raz i raczej przez przypadek. Zgadzam się - dobre mają tam jedzenie
IP: 5.184.135.8
Dorota
Gość
Ja czasem jeżdżę do Krakowa z dzieckiem do logopedy, wiadomo, że w Krakowie w restauracjach drogo jest, ale udało mi się jedną znaleźć na ul. Kamieńskiego 11 Mekong się nazywa, gdzie są niedrogie dania, jest również menu dla dzieci.
IP: 46.174.224.52
Użytkownik
Posty: 46
Akurat o nich do tej pory nie słyszałem,ale dzięki za namiar bo w wolnej chwili na pewno tam zajrzę i napisze swoją opinię na forum. Najdrożej będzie w restauracjach w centrum,to fakt.
IP: 195.135.229.207
Użytkownik
Posty: 7
Polecam do Babci Maliny zajrzeć;)
IP: 89.69.92.11
Użytkownik
Posty: 6
Wszystko zależy od tego jak rozumieć pojęcie "tanie jedzenie", bo można stołować się zarówno w restauracjach jak i barach mlecznych gdzie faktycznie jest taniej. Grunt to trafić w swój smak i gust odnośnie kuchni którą preferujemy. W Krakowie z pewnością takich miejsc nie brakuje.
IP: 83.31.250.229
Użytkownik
Posty: 61
Nie brakuje takich miejsc, aczkolwiek polecam poczytać sobie opinie o nich przed zdecydowaniem się na wizytę. Niestety ale wiele restauracji traktuje turystów dość budżetowo. Jedzenie jest tanie, ale niekoniecznie jest tak smaczne jak będą zachwalali ;)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 12:47, 29.11.2018. »
IP: 185.11.102.132
Użytkownik
Posty: 21
ostatnio byłam z chłopakiem w Krakowie, mieliśmy wynajęty pokój w ApartHotelu Miodosytnia na Kazimierzu, a wiadomo na Kazimierzu restauracji masa plus oczywiście zapiekanki, mmmm.... pycha <3
IP: 87.207.131.3
Użytkownik
Posty: 9
Ja zazwyczaj zamawiam pizzę z Maxi Pizzy, tam jest zawsze tanio i smacznie :) Czasem jadam też w lokalu, jak akurat jestem w pobliżu.
IP: 185.157.12.73
Użytkownik
Posty: 3
Ja polecam Babcię Malinę niedaleko dworca.
IP: 93.159.183.11

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Tanie jedzenie - Kraków

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij