» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gruzja » couchsurfing Gruzja lub Armenia

couchsurfing Gruzja lub Armenia

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
ktoś próbował? coraz bardziej mnie taka forma noclegu/poznawania innych kultur interesuje. Ostatnio LOT rozpoczął nowe połączenia, do Gruzji i Armenii można już polecieć za nieco ponad 500zł w dwie strony... uważam że taka okazja + couchsurfing to może być pomysł na niezapomniane wakacjew naprawdę korzystnej cenie. A poza miastami - namioty, noclegi u gospodarzy itd... jestem ciekawa opinii ludzi, którzy już byli w tych krajach i mogą napisać conieco o plusach, minusach, zagrożeniach i okazjach (taka turystyczna analiza SWAT ;)
IP: 83.25.224.117
Użytkownik
Posty: 6
Nie korzystałam z couchsurfingu, ale znajomi tak. W zeszłym roku byli we Francji. Te wakacje sobie odpuścili, ale wiem, że ich wschodnie kierunku bawią. A faktycznie taka forma turystyki mogłaby wyjść tanio. A LOTem do Tbilisi jest zawsze łatwiej niż naziemna wyprawa. Ceny LOTu zachęcają. A jak znajomi sprawdzali Tbilisi, to można surfcouching tam już też dotarł.
IP: 62.21.51.173
Użytkownik
Posty: 4
trochę się porozglądałam i owszem, dotarł, sporo pozytywnych opinii z Erewania jest więc myślę że warto spróbować :) znalazłam stronę www.hospitalityclub.org , gdyby ktoś jeszcze myślał o locie w tamte rejony to na pewno warto ją odwiedzić :)
IP: 95.40.199.38
Użytkownik
Posty: 6
Fajna stronka. Warto się po niej rozejrzeć. Choć z drugiej strony te ceny LOTu nie przerażają. A jak się wyjeżdża na dobry tydzień, albo dłużej, to koszty przelotu, w stosunku do całej wyprawy przestają grać tak istotną rolę.
IP: 62.21.51.173
Użytkownik
Posty: 4
ja też myślę, że jeśli już lecieć w tak egzotyczne miejsce, to nie na weekend czy 5 dni ale co najmniej 2 tygodnie. Co innego weekend w Pradze np., a co innego kraj tak odległy, z innymi tradycjami, inną kulturą, Kaukazem i pasterzami, legendami... gdybym poleciała na krótko, na pewno czułabym niedosyt. Dlatego piszę o tych tańszych opcjach noclegowych - bo loty rzeczywiście są w bardzo przystępnych cenach, a przy odpowiednim zorganizowaniu noclegu, to mogą być prawdziwe wakacje życia za bardzo niską cenę.
IP: 95.41.230.134

Strona: 1

Forum turystyczne » Gruzja » couchsurfing Gruzja lub Armenia

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij