» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Egipt - bezpieczny kraj?

Egipt - bezpieczny kraj?

            Egipt wczasy last minute Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
Czy w Egipcie jest rzeczywiście tak bezpiecznie, że turyści masowo zwiedzają ten kraj? Słyszałem, że jest tam niezbyt ciekawa sytuacja polityczna.
IP: 109.243.131.64
Użytkownik
Posty: 1
Jeśli zachowasz podstawowe środki ostrożności, nie będziesz się odłączał od grupy, będziesz przebywał w kurortach, to czemu ma nie być bezpiecznie. Nie podróżuj sam na własną rękę po nieznanych miejscach. Wiem, że to kusi, bo jest bardzo duża różnica kultur. Ale władze właśnie dlatego oni mogą użyć amunicji, raczej nie stosują mandatów czy słownego pouczenia, jak u nas.
IP: 109.243.228.118
Użytkownik
Posty: 2
Dokladnie tak jak powiedziala perelka. Najwazniejsze jest to bys nie oddalal sie od "cywilizowanych miejsc" i od swojej wycieczki. To nie wyprawa do dżungli, będzie dobrze. Polecam jeszcze sobie poczytac kilka storonek jak sie zachowac, a na pewno pojedziesz przygotowany, i wycieczka sprawi Ci sporo frajdy.
IP: 109.243.163.51
Daniel.D.25
Gość
Jadąc na zorganizowane wczasy z biurem podróży do Egiptu nie powinieneś się niczego bać. Wiadomo w grupie zaprzyjaźnionych turystów jest przede wszystkim raźniej, a i trudniej się zgubić. Gorąco polecam objazdówki itaki, bo ich programy są nie do pobicia!
IP: 188.147.36.42
Użytkownik
Posty: 6
Ja myślałam wybrać się w przyszłym sezonie kilkuosobową grupą na własną rękę. Po prostu zapakować się w LOT i do Kairu. Myślimy jeszcze nad miejscami, w które się udamy. I stąd moje pytanie o tanie, ale dobre hotele lub czy ktoś z was próbował couchsurfingu w Egipcie?
IP: 62.21.51.173

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Egipt - bezpieczny kraj?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij