» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Pensee AZUR Resort - Marsa El Alam

Pensee AZUR Resort - Marsa El Alam

Dodaj opinię Pensee Azur Resort opinie

Strona: 1

Autor Treść
AgnieszkaKA
Gość
Czy Ktoś może był w tym hotelu? Bedę wdzięczna za opinie.
IP: 217.98.12.210
bilbao
Gość
popatrz tu:
http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Hotel+Pensee+Azur+Resort-hid_41150.html
rekomendacja 72% z tendencją zniżkową. Raczej średniej klasy hotel.
IP: 77.254.251.53
AgnieszkaKA
Gość
oglądałam zdjęcia i czytałam tam opinie ale są bardzo zróżnicowane. Miałam nadzieję że może poprzez forum uda mi się nawiązać kontakt z Kimś Kto tam był ale dzięki za zainteresowanie postem.
IP: 217.98.12.210
bilbao
Gość
W Marsa byłem już wielokrotnie. Niestety tego hotelu nie odwiedziłem. Z czystym sumieniem mogę polecić hotele: Iberotel Lamaya i Coraya, Brayka Bay, Solymar Abu Dabab, Fayrouz, Fantazja, Resta Grand Resort i Kahramana. W takiej własnie kolejności.
Wracając do holidaycheck. Często z tej stronki korzystam. Zawsze bardziej wiarygodne są opinie 50 osób niż jednej na forum. Jak dla mnie, minimum stanowi 80% rekomendacji, przy co najmniej 100 opiniach
Pozdrawiam
IP: 77.254.232.231

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Pensee AZUR Resort - Marsa El Alam

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij