» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » z wyżywieniem czy bez?

z wyżywieniem czy bez?

Strona: 1

Autor Treść
copico
Gość
Wybieram sie do Grecji - Riwiera Olimpijska -> Paralia pod koniec sierpnia.
Zastanawiam się czy warto brać wakacje beż wyżywienia czy moze z dwoma posiłkami?
Oferty apartamentów bez wyżywienia są bardzo kuszące ale czy sie opłaca żywić na własną rękę??
Bardzo proszę o opinię w tej kwestii.
Z góry dziękuję
IP: 62.111.200.204
Beata
Gość
ja 2 lata temu byłam na Riwierze z wyżywieniem, teraz jadę bez- ze względu na dzieci, bo wiem że nie będą jadły tego co nam podadzą na stół ;)

ale szczerze powiem że mimo wszystko chyba lepiej bez wyżywienia jechać, jesz kiedy chesz, nie masz wyznaczonych pór w ciągu dnia, gdy jedziesz a wycieczkę na cały dzień (do Aten czy na Skiathos) nic martwisz się że posiłek Ci przepada... no i z tego co zauważyłam, to posiłki te hotelowe raczej skromne są... no ale to jest też zależne od hotelu :)
IP: 188.33.201.230
moo
Gość
Jeżeli jedzie się zwiedzać, to na pewno opłaca się bardziej wykupić nocleg bez wyżywienia, wtedy nic nas nie trzyma w hotelu. Chyba, że bardziej skupiamy się na wylegiwaniu na plaży i fizycznym odpoczynku, wtedy wygodniejsze są regularne posiłki w hotelu.
IP: 83.26.10.177

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » z wyżywieniem czy bez?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij