» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » wyjazdy do Egiptu i innych arabskich dziur

wyjazdy do Egiptu i innych arabskich dziur

Strona: 1

Autor Treść
tomasz
Gość
Trzeba byc idiotą żeby pchać się i to za własne pieniąde do kraju gdzie morduje się "niewiernych". Panuje tam brud i smród ludzie żyja w nędzy woda jest brudna w niej płucze sie warzywa owoce potem kazdy ma sraczkę. żółtaczka to choroba narodowa w tych krajach.
IP: 78.88.232.153
Adam
Gość
Idioci stworzeni na chwałę inteligentom... Cała farsa tylko o to, ażeby uwidocznić różnicę pomiędzy człowiekiem, a człowiekiem.
IP: 89.78.139.89
Martiq17
Gość
Takich bzdur jakie wypisał "Tomasz"-nigdy jeszcze nie widziałam. I na tym zakończę mój komentarz...
IP: 83.5.37.61
beks
Gość
nie wiedziałem że w wariatkowie mają dojscie do internetu co za czub,,, ha ha
IP: 95.41.159.117
Użytkownik
Posty: 128
trzeba miec nie równo pod sufitem a może brak temu TOMASZOWI rozumu !!! takich bzdur jeszcze nie słyszałam!!!!!!!!!!!!!
IP: 89.74.97.131
ania
Gość
Najpierw pojedź, zobacz a potem oceniaj.
IP: 83.6.227.234
Użytkownik
Posty: 2
Ja również nie mogę się zgodzić, sam byłem w i nie mogę nic złego powiedzieć, to naprawdę przyjemny kraj, tani w którym można spędzić naprawdę spokojne i udane wakacje.
IP: 83.27.49.170
Użytkownik
Posty: 3
Byłem tam 18 razy. Polska to brud, bieda i syf. Egipt jest cudowny i godny polecenia. Nie można oceniać innej kultury przez pryzmat Polski.
IP: 91.94.86.100

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » wyjazdy do Egiptu i innych arabskich dziur

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij