» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Egipt-duzo taniej niz w Biurach Podrozy!!!!

Egipt-duzo taniej niz w Biurach Podrozy!!!!

            Egipt wczasy last minute Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: 1

Autor Treść
jeeny
Gość
Czesc
Jestem Polka mieszkam w Egipcie od dluzszego czasu,jesli jestes zainteresowany przyjazdem tutaj,chcesz zwiedzic Kair,Sharm el Shiekh,Dahab,Sant Catharine,moze szukasz taniego pobytu.daj znac to moj email
vip_j2009@yahoo.com
IP: 41.153.135.84
Użytkownik
Posty: 5
Super opcja jak nic :) Wczasy w pakiecie z ubezpieczeniem i all incl kupuję za 1200 zł za 4*, dziecko free, sam bilet do Egiptu czarterem 600-900, a gdzie reszta?
IP: 91.150.222.157
jeeny
Gość
Przykro mi,ze pani tak zimno podchodzi do tematu.Ja mam klientow rowniez z Polski ktorzy planuja wycieczki np.3-4tygodniowe,nie interesuje ich zwiedzanie w grupach,nie chca tlumow,wymagaja aktywnego pobytu w Egipcie.A napewno pani sie orientuje ile kosztuje wypoczynek 20,30 dniowy w Egipcie.Dlatego tez ja napisalam ten post bo zajmuje sie wyjazami do Egiptu za mniejsze pieniadze niz proponuja biura podrozy.
No ale coz to sprawa indywidualna.
Pozdrawiam
IP: 41.153.157.229

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Egipt-duzo taniej niz w Biurach Podrozy!!!!

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij