» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » Rainbow Tour - Włosy czy Hiszpania?

Rainbow Tour - Włosy czy Hiszpania?

Strona: 1 2 >

Autor Treść
milena
Gość
Witam, chcę jechać ze znajomymi i ich 6 latkiem na wczasy. Znalazłam ciekawe oferty właśnie w tym biurze podróży. Czy możecie doradzić który kraj a najlepiej jakieś konkretne hotele?
IP: 212.87.13.72
Beata
Gość
ja byłam w Hiszpanii w miescowości Calella, hotel President albo Mar Blau (bardziej przypadł mi o gustu President) :) byliśmy też z 7 letnim synkiem, było świetnie, hotel wspaniały, jedzenie też, pod hotelem baseny, przystosowane również dla dzieci, placyk zabaw, wieczorem animacje dla dzieci, zabawy itp Szczerze polecam, a Costa Brava i Costa Maresme są prześliczne, jest co zwiedzać, mnóstwo atrakcji
IP: 46.113.124.63
Użytkownik
Posty: 2
Jeżeli Włochy, to koniecznie Sardynia i hotel Marmorata. Duży kompleks, położony nad malowniczą zatoczką. Nigdy Ci się nie znudzi :) Dodatkowo, pewnie sama wiesz, że w Rainbow Tours organizują Figlokluby dla dzieci. Taki klub jest właśnie w tym hotelu, więc tym bardziej powinnaś się na niego zdecydować!
IP: 46.113.113.148
milena
Gość
Dzięki... nadal jestem rozdarta ;) Może lepsze by było głosowanie :)
Wybrałam Rainbow właśnie ze względu na Figlokluby :) Bardzo fajny pomysł, taki łączący przyjemne z pożytecznym :)
Jeżeli bym miała wybrać Hiszpanię to tylko Pionero & Santa Ponsa Park, bo tam jest all inclusive...Był tam ktoś może? Czy jednak Włochy?
IP: 212.87.13.72
Limali
Gość
Milena, ja byłam kiedyś w Pionero - bardzo fajnie, polecam!

A co to są te Figlokluby? Jeszcze nie planowałam tegorocznych wakacji, ale jeśli to coś dla dzieci to proszę, napisz więcej!
IP: 178.73.48.159
milena
Gość
To takie miejsce, gdzie podczas wakacji dzieci mogą się pobawić pod opieką animatorów, co ważne z Polski. Trochę zabawy, trochę nauki. Pomysł nie jest nowy, jednak trzeba przyznać, że z tym biurem wychodzi dużo taniej.
IP: 212.87.13.72
Użytkownik
Posty: 11
Pomysł klubów dla dzieci i wakacji "z Małpką" jest naprawdę ciekawy, moi znajomi takze wybierają się z biurem Rainbow. Z tego co wiem, wybrali hiszpańską Majorkę :)
IP: 95.41.243.48
Limali
Gość
O, bardzo fajnie to brzmi. Możecie napisać więcej? No i koszty - rzeczywiście tak tanio? Wydaje mi się, że za dzień opieki wychodzi strasznie dużo do zapłaty, a to razy 7 dni, albo jeszcze lepiej 14...?
IP: 178.73.48.159
Użytkownik
Posty: 11
Co do ceny, wydaje mi się, że to jedna z lepszych ofert na rynku. No i to biuro - moim zdaniem można im zaufać. Dzieciaki bawia się i uczą przez zabawę, są podzielone na dwie grupy wiekowe, pracują z nimi kompetentni ludzie... więc Ty możesz w tym czasie leniuchować i naprawdę odpocząć, "Małpka" zapewni im dobrą zabawę! :)
IP: 77.115.159.190
milena
Gość
Nie powinnaś traktować tego w przeliczeniu na dzień opieki. Trochę mi to przypomina połączenie kolonii, gdzie dzieci mogą się bawić cały dzień razem z wczasami - ze względu na rodziców.
Wybrałam Hiszpanię:) Już się nie mogę doczekać :)
IP: 212.87.13.72
Użytkownik
Posty: 11
Z tego, co mówi znajoma, wspomniana oferta w porównaniu z innymi na rynku, okazywała się jedna z lepszych na wczasy dla całej rodziny.
IP: 212.244.89.194
Limali
Gość
Ja sobie też porównałam ofertę figlo i innych klubików z innych biur, i ta rzeczywiście bije na głowę wszystkie pod każdym względem: i atrakcyjności, i cen. Jeszcze rozmawiałam z opiekunką dzieci mojej znajomej, która okazało się, że będzie animatorką właśnie z rainbow tours, opowiedziała mi co nieco i już nie mam żadnych wątpliwości. Jadę!
IP: 178.73.48.159
Użytkownik
Posty: 11
No to na pewno skłania do szybszej decyzji. I gdzie się ostatecznie wybieracie? :) A w jakim wieku macie dzieci? dobrze byłoby pooglądać z nimi reklamy i przygotowac je do tego, że wakacje spędza z "Małpką" :)
IP: 95.41.149.154
wiosna_a
Gość
Podoba mi się to określenie "Wakacje z Małpką" - pokazywałam synkowi kilka dni temu strone internetową biura Rainbow Tours i bardzo mu sie ta Małpka spodobała. jest jeszcze mały i planujemy po raz pierwszy taki daleki wyjazd, dlatego przeżywamy wszyscy:) Małpka malucha zainteresowała i kiedy zaczęłam opowiadać, że zostanie pod opieką miłej pani, która będzie się z nim bawić i Małpki, to bardzo się ucieszył i przez to mi też jakoś raźniej. Piszczał i wołała że bardzo chce więc teraz nie pozostaje mi nic innego jak skorzystać z oferty:) bo mam nadzieję, że się jeszcze załapiemy;)
IP: 89.73.202.214
gawra
Gość
też trochę ofert na wakacje z dziećmi przekopałem i przyznaję, że Figlokluby wzbudzają moje zaufanie. Widziałem, że ktoś wybiera się do Pionero - więc być może do zobaczenia:)
IP: 89.73.202.214
Limali
Gość
U nas już wielkie odliczanie do wakacji z małpką :) CIesze się, postanowiłam dzieciaki wprowadzić... w świat małpki FIki Miki. Może akurat skojarzą, zapamiętają?

Moje dzieci są w wieku 6 i 8. Kwalifikują się do tej samej grupy wiekowej w figoklubach.
IP: 178.73.48.159
cukiernica
Gość
oo a jakie są właśnie głupy wiekowe w figloklubach? wakacje mamy zaplanowane na wrzesień, ale wszystko jeszcze w fazie rozmów, mieliśmy małego zostawić u dziadków, ale jeśli oferta jest naprawde fajna moglibyśmy go zabrać ze sobą :)
IP: 195.90.102.178
Limali
Gość
grupy wiekowe w figlo to 4-7 i 8-12
IP: 178.73.48.159
Użytkownik
Posty: 11
Właśnie ten podział na grupy wiekowe jest bardzo fajny, bo zabawy mogę być dobrane do rozwoju maluchów. Z tego co się orientuję, to te zabawy sa naprawdę ciekawie wymyslane, bo przecież rodzice nie zawsze są aż tak kreatywni ;) za to animatorzy to przeszkoleni ludzie, którym kontaktu z dziećmi można pozazdrościć :)
IP: 95.40.28.25
Użytkownik
Posty: 1
a czy ktoś z was wie czy dzieciaki, które powinny być w różnych grupach wiekowych mogą być razem? synek (4 lata) boi się jak na razie rozłąki z siostrą (8 lat) i twierdzi, że jeśli nie mogą być razem to on zostanie z rodzicami...
IP: 89.73.202.214
wiosna_a
Gość
motkowa napisał
a czy ktoś z was wie czy dzieciaki, które powinny być w różnych grupach wiekowych mogą być razem? synek (4 lata) boi się jak na razie rozłąki z siostrą (8 lat) i twierdzi, że jeśli nie mogą być razem to on zostanie z rodzicami...


pewnie synek teraz tak twierdzi a na miejscu zmieni zdanie jak z nim pójdziesz i trochę pobędziecie razem podczas tych zajęć:) a dla pewności zadzwoń na infolinię.
zresztą część zabaw jest łączona, więc będą mogli bawić się razem:)
IP: 89.73.202.214
Użytkownik
Posty: 11
Właśnie, może te łączone zabawy będą na początku i przekonają dzieci do tego, że można się świetnie bawić takze z nowymi kolegami. Zresztą chłopca na pewno wciągną te kosmiczne wyprawy i indiańskie przygody :)
IP: 95.41.52.174
motkowa
Gość
he he he, synek się upiera, że skoro jest Małpka to zabawa będzie głównie w Zoo i biega po domu w poszukiwaniu czegokolwiek co mógłby wykorzystać jako przebranie za jakiegoś zwierzaka. Jeszcze nie pojechaliśmy a już ten Figloklub podziałał na niego twórczo;)

Sabina napisał
Właśnie, może te łączone zabawy będą na początku i przekonają dzieci do tego, że można się świetnie bawić takze z nowymi kolegami. Zresztą chłopca na pewno wciągną te kosmiczne wyprawy i indiańskie przygody :)
IP: 89.73.202.214
Użytkownik
Posty: 11
No bo to jest faktycznie takie oderwanie się od rzeczywistości, trochę egzotyki, trochę jakby kolonie, ale też dzieci wiedzą, że rodzice są blisko. A takie różne zajęcia i bawią, i uczą, więc maluchy nie powinny narzekać na nudę :)
IP: 77.114.209.157
Marcello
Gość
Szukam właśnie rodzinnych wakacji, a widzę, że Panie tutaj zorientowane. Jak to jest z tymi klubami dla dzieci. Oddaje się pociechę na cały dzień? Można w tym czasie wyjechać gdzieś na wycieczkę fakultatywną?
IP: 109.243.246.70

Strona: 1 2 >

Forum turystyczne » Hiszpania » Rainbow Tour - Włosy czy Hiszpania?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij