» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » Rainbow Tour - Włosy czy Hiszpania?

Rainbow Tour - Włosy czy Hiszpania?

Strona: < 1 2

Autor Treść
motkowa
Gość
na stronie internetowej jest informacja, że zajęcia dobywają się dwa razy dziennie po kilka godzin z przerwą na lunch, więc raczej wycieczka fakultatywna odpada.
IP: 89.73.202.214
Użytkownik
Posty: 11
Ogólnie zasada jest taka, że ktoś z opiekunów dziecka musi byc w hotelu, gdy ono jest w klubie. Ale nie musi być tam cały dzień, możesz np. rano oddać malucha i być na plaży, a wieczorem pojechać razem z nim na jakąś wycieczkę :)
IP: 77.114.174.113
agun
Gość
Można przecież pobawić się razem z dzieckiem w klubie. Dla zapracowanych rodziców jest to o wiele cenniejsze niż wyjazdy na wycieczki fakultatywne!!
IP: 188.33.87.116
Użytkownik
Posty: 11
No tak, ale czasem można też dziecku coś pokazać i gdzieś się z nim wybrać :)
IP: 77.114.175.44
Tripo
Gość
Z Rainbow byłem we Włoszech na objazdówce. Polecam. Nie wiem, jak wyjazd z dziećmi, ale skoro biuro w porządku, to dzieciaki też można brać.
IP: 93.35.146.177
HaniaR
Gość
no przecież dziecko nie musi chodzic na zorganizowane zajęcia każdego dnia. Figlokluby są dla dzieci a nie dzieci dla Figloklubów. Więc drodzy rodzice jak wy i wasze dzieci macie ochotę spędzać czas razem to super:) a jak dziecko będzie chciało zmiany a wy odpoczynku, to wtedy dziecko pobawi się trochę z innymi dziećmi. Dla mnie Figlokluby to REWELACYJNY pomysł!!
IP: 89.73.202.214
Motkowa
Gość
zapomniałam dodać, odpowiadając na pytanie główne, ze wybrałam Włochy na wyjazd z rodziną i hotel Marmorata Village! zdjęcia sa przepiękne i jakoś poczułam, ze właśnie tam chcę wypocząc w tym roku:)
IP: 89.73.202.214
Nosek
Gość
Wielka ta Marmorata.... okolica piękna ale hotel bardzo duży, trochę nie dla mnie.
IP: 89.73.202.214
Motkowa
Gość
Dla mnie idealny:) uwielbiam wypoczywać w dużych kompleksach - bo wolę anonimowość mimo wszystko. Nie dla mnie małe hotelki - czuje się w nich podsłuchiwana;) poza tym na wybór właśnie tego hotelu miało wpływ biuro podróży a dokąłdnie jego oferta przygootowana dla dzieci. dla mnie bomba:)
IP: 89.73.202.214
Nosek
Gość
spoko spoko:) rozumiem że ludzie preferują różne rodzaje i miejsca do wypoczynku. Mnie po prostu męczy zbyt duża liczba ludzi - co pewnie wynika z tego, ze w pracy mam ich ciagle baarrdzo duzo, więc szukam raczej cichych wakacji. Podoba mi się hotel Cala Blu z oferty Rainbow Tours. Ktoś z was tam był? ciekawe czy są jeszcze jakies wolne terminy..,,
IP: 89.73.202.214
Motkowa
Gość
hmmm jeśli lubisz spokój to może hotel LiGraniti byłby najlepszy. Piszą o nim ze to miejsce dla osób ceniących sobie spokój, relaks i kameralną atmosferę... :)
IP: 89.73.202.214
Nosek
Gość
no może to i racja! Podoba mi się ten hotel. dowiem się czy jeszcze mam szansę w tym sezonie;)
IP: 89.73.202.214
herbatnik
Gość
Sardynia jest wogóle ciekawa, będziecie się dobrze bawić bo i pogoda fajna i okolica piękna. Gdybym miała wybierać miedzy Włochami a Hiszpanią, to zdecydowanie Włochy i Sardynia Właśnie. miłego pobytu!
IP: 89.73.202.214
milena
Gość
Już się nie mogę doczekać wyjazdu:):) Taka ładna pogoda za oknem ale chciałabym już być nad morzem. Mam nadzieję, że i nasz mały turysta wybawi się z innymi dziećmi w tym figloklubie :) z małpką;D:D
IP: 212.87.13.72
Użytkownik
Posty: 11
Widzę, że wszyscy już w wakacyjnych nastrojach :) teraz sa tez ciekawe oferty last minute :) moi znajomi zastanawiają się, czy brać jakieś gadzety dla dziecka. Czy myslicie że tam wszystko bedzie dostępne? Bo pakowanie to nie lada wyczyn, zwłaszcza gdy maluch chce zabierac większość zabawek... ;)
IP: 95.40.161.222

Strona: < 1 2

Forum turystyczne » Hiszpania » Rainbow Tour - Włosy czy Hiszpania?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij