» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Grecja Velika

Strona: « < ... 5 6 7 8 9

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 15
Kutsupia jest malutką miejscowością. W ciągu tygodnia można rzec - nic się nie dzieje...nam akurat to pasowało. Morze i plaża tylko dla nas:) natomiast na weekend zjeżdżają się grecy do swoich letnich domków oraz studenci i wtedy jest zdecydowanie tłoczniej. Lecz nie wiem jak to będzie w maju, ponieważ nasza obecność w Kutsupii była na początku lipca.
Polecam posiłki w tawernie Bebis (zaraz obok Nikosa) - jeśli ktoś lubi kalmary, krewetki, ośmirniczki itp...dania są genialnie przyrządzone. Pozdrawiam i życzę udanego pobytu :)
IP: 83.238.133.72
Użytkownik
Posty: 3
Powiedz mi proszę gdzie nocowałaś , bo ja już się pogubiłam, pierwsze miałam zarezerwowany Nikos a potem zmieniłam na Gialos i ciągle nie wiem czy dobrze zrobiłam. Wydawało mi się że w Nikosie jest balkon taki przejściowy , że każdy każdemu chodzi pod drzwiami tarasowymi i nie wiem czy to by mi nie przeszkadzało :)
IP: 155.133.35.79
Użytkownik
Posty: 15
Mieszkałam w Nikosie. Potwierdzam balkon jest przechodni i faktycznie czasami było to uciążliwe. Niemniej, gdy już bliżej poznaliśmy się z sąsiadami, wieczorami było to fajne rozwiązanie przy wspólnym siedzeniu. Ale nie zawsze tak dobrze jest ;)
Wiem, że z Gialosa grupa była bardzo zadowolona. Tak, czy siak....to Grecja i jest bardzo sympatycznie. Pozdrawiam!
IP: 83.238.133.72
Użytkownik
Posty: 1
Proszę o informację czy ktoś był w Kutsupi w willi Gialos.Wybieram się w przyszłym roku i jestem ciekawa czego można się spodziewać?
IP: 31.0.123.201
Użytkownik
Posty: 2
wybiera się ktoś 20 czerwca do Velika, studia Teologos?
IP: 83.23.95.29
Użytkownik
Posty: 1
lixe, hej, wybieram się z rodzinką do Veliki 20 czerwca, zatrzymujemy się w studio Eva, wylot z Gdańska Rezerwacje mamy z Rainbow, właśnie na dniach dopłacam resztę kwoty, rezerwowałam jako first minute już w październiku zeszłego roku, patrząc na aktualne ceny, to dla nas wyszło bardzo korzystnie. Nie braliśmy wyżywienia. Pewnie się gdzieś tam miniemy świadomie, lub nie ;)
Interesuje mnie, czy nadal działa w Velice lokalne biuro wycieczek, bo interesują nas Meteory i Skopelos. Pozdrawiam i udanego pobytu.
IP: 81.190.48.105
Użytkownik
Posty: 1
Czy biuro w Velice jest już otwarte? Pytam ponieważ aktualnie jesteśmy tutaj, byliśmy dwa razy i się odbilismy od drzwi. Pisałem do Państwa e-mail i również cisza. Bylibyśmy zainteresowani z Państwa oferty, jak się przedstawia cennik w tym roku? Interesują nas przede wszystkim Ateny, Skhiathos oraz Meteory.
IP: 37.47.3.178
Użytkownik
Posty: 1
Witam czy wypożyczał ktoś z was samochód wiem że w Velice nie ma wypożyczalni ale może ktoś z was brał auto z Larisy ? Ciekaw jestem czy istnieje opcja wynajmu auta bez wkładu własnego ?
IP: 95.160.109.112
Użytkownik
Posty: 3
Biuro turystyczne Touristiki Larisas jest już otwarte od dwóch tygodni.Byliśmy na dwóch wycieczkach i było super.Teraz od 01.07.2018 jest duża promocja- są pakiety:
Ateny+Skiathos+Meteory- 80 eoro
Meteory+Skiatos+Larisa- 50 euro.
W niedzielę od rana jest polski przewodnik Grzegorz w tym biurze,a w tygodniu codziennie z przerwą na siestę jest właściciel i można się też dogadać.
Nawet bez pakietu każda wycieczka jest zazwyczaj tańsza o 10 euro w tym greckim biurze niż w Reinbow.
IP: 94.67.19.201
Użytkownik
Posty: 15
Dzień dobry! Pani Ewo, proszę napisać czy w Velice jest wypożyczalnia samochodów? Z góry dziękuję za odpowiedź :)
IP: 77.65.71.59
Użytkownik
Posty: 3
Chyba nie bo ktoś wypożyczał samochód żeby pojechać do lekarza i musiał dopłacać 20 euro za przyjazd do Veliki.Za dobę 40 euro+ 20 + tankowanie.Chodzimy po całej Velice i nie widać wypożyczalni tylko jest wypożyczalnia rowerów.
IP: 94.66.151.112

Strona: « < ... 5 6 7 8 9

Forum turystyczne » Grecja » Grecja Velika

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij