» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Tanio do Egiptu?

Tanio do Egiptu?

              Last minute Egipt wczasy Opinie o hotelach w Egipcie

Strona: 1

Autor Treść
Melen
Gość
Poszukuję jakiejś taniej wycieczki do Egiptu na początek maja. Mój budżet nie jest zbyt wysoki ( na wszystko już razem z kieszonkowym) mam ok 2 tys zł. Myślicie że wystarczy żeby polecieć w fajne miejsce z jakimś lepszym biurem? Będę wdzięczna za poradę! Pozdrawiam
IP: 178.235.211.74
lora
Gość
Jasne, że da się coś znaleźć w tej cenie, wystarczy dobrze poszukać :) Ja ostatnio przeglądałam różne oferty i widziałam sporo lastów. Sprawdź sobie w tui, eximie czy Alfie to dobre biura a oferują dobre ceny.
IP: 195.150.165.6
Użytkownik
Posty: 26
W Alfa star na maj mają niezłe ceny. Np 5* titanic beach & spa ok 1700-1800 zł, nie jestem pewna ile dokładnie :)
IP: 79.189.242.218
bilbao
Gość
Napisz moze co to ma być za wycieczka? Objazdówka?rejs? pobyt? 7+7? czy to ma być tydzień czy dwa. Czy lecisz sama czy z kims? Czy ma to być pobyt rozrywkowy, czy typowy wypoczynek na plaży. Czy rafy są istotne czy raczej wieczorne życie. Jeśli to napiszesz wtedy pogadamy. Nie daj się zapędzić naganiaczom, dla których nie jest istotne czego potrzebujesz, byle kupić w tym BP.
pozdrawiam
www.naszewojaze.cba.pl
IP: 62.244.139.212
lora
Gość
najlepiej iść bezpośrednio do biura albo pooglądać strony internetowe. Osobiście preferuję to drugie rozwiązanie i często nawet zamawiam wycieczki przez internet. Jeszcze mi się nie zdarzyło żeby było coś nie tak :)
IP: 195.150.165.6
misia
Gość
ja przegladam strony w necie, a jak mi się cos spodoba to ide do biura i konkretnie dowiaduje sie o szczegóły. Egipt za 2 tys znajdziesz bez problemu. ja byłam w Sharm w hotelu See Life. hotel zadbany, pokoje ładne jedzenie smaczne. jak znajdziesz sobie opcje all, to bedziesz pieniądze wydawała tylko na przyjemności i pamiątki. widziała ten hotel w katalogu alfy
IP: 195.150.165.6
Użytkownik
Posty: 26
Z tego co wiem,można wykupić teraz kilka tanich wycieczek do Egiptu,ale począwszy od maja,będzie coraz drożej. Zatem im szybciej tym lepiej.
IP: 79.185.214.126

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Tanio do Egiptu?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij