» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » rejs Nilem

rejs Nilem

Strona: 1

Autor Treść
forsa62
Gość
Witam wszystkich "zaczarowanych" Egiptem.Byliśmy w Egipcie już kilkukrotnie i zwiedziliśmy dostępne dla przeciętnego turysty obiekty od Hurgady do Aleksandrii. W lipcu lecimy z Triadą ( nie pierwszy raz i to do teraz pozytywnie ) aby również popłynąć Nilem. Proszę o kilka informacji od Was którzy płynęliście z Triadą apartamentowcem 4 ro gwiazdkowym z opcją
all. Jakie są warunki na "statku", czy 4* dają kosmetyki , ręczniki, ręczniki pokładowe, co proponuje opcja All na statku i inne "życiowe " ciekawostki
Czekam na info: m.forsa@interia.pl.
Chętnie podzielę się moją wiedzą turystyczną.
pozdrawiam
Marek
IP: 83.22.85.106
Użytkownik
Posty: 26
A czy możesz napisać czy teraz w Egipcie jest na tyle bezpiecznie aby tam spokojnie podróżować i odpoczywać? Bo co do tego miałby, cały czas pewne obawy...
IP: 79.185.64.202
Heidi
Gość
Ja słyszałam, że już tam normalnie odbywają się wszelkie wycieczki, dlatego mam zamiar właśnie w taki rejs popłynąć, szczególnie, że duże pieniądze to, to nie są. Znalazłam w alfie bardzo fajną wycieczkę i już się nie mogę doczekać. Podobno maja bardzo fajne statki, którymi się pływa. Jak dobrze, że wakacje już niedługo :)
IP: 195.150.165.6

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » rejs Nilem

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij