» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Inter Plaza - Sharm

Hotel Inter Plaza - Sharm

Strona: 1

Autor Treść
Maya
Gość
Witam!
Mam pytanie odnośnie hotelu znajdującego się w Sharm - Inter Plaza. Znajomi niedawno wrócili z wakacji i gorąco mi polecili. Z tym, że oni postanowili udać się do Egiptu na własną rękę - ja i mój mąż nie jesteśmy aż tak dobrze zorganizowani i jednak wolimy organizację powierzyć komuś bardziej odpowiedzialnemu. Orientuje się ktoś jakie BP mają w swojej ofercie ten hotel? Podobno jest bajeczny, nasłuchałam się jaki czysty, jakie dobre jedzenie i w ogóle. Jeżeli ktoś byłby w stanie mi pomóc, będę bardzo wdzieczna, pozdrawiam!
IP: 81.219.189.145
bilbao
Gość
Trudno doradzać komuś kogo się nie zna. Każdy ma inne preferencje. Najlepiej poczytać o hotelu w internecie i samemu zdecydować czy jest odpowiedni, czy nie. Niżej masz link do stronki na której znajdziesz opinie, mapy, zdjęcia i filmy z hotelu. Zawsze korzystam z tej stronki. Osobiście wybieram hotel który ma min 75% rekomendacji. Ten hotel ma tylko 46%.
http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Hotel+Continental+Plaza+Beach-hid_160534.html
pozdrawiam
http://naszewojaze.cba.pl
IP: 77.254.238.231
Maya
Gość
Na hotel raczej jestem zdecydowana, myślę, że znajomi uczciwie mi polecili to miejsce. Tak jak napisałam szukam jakiegoś dobrego organizatora, na własną rękę na pewno nie chcę lecieć. Myslałam np o tui, Triadzie, Alfastarze , bo to chyba są takie lepsze. Nie chcę polecieć z byle kim i się później denerwować na wczasach zamiast odpoczywać.
IP: 81.219.189.145
:) La
Gość
:)
IP: 95.160.122.226
:) La
Gość
My jeszcze nie zdecydowaliśmy gdzie jak i z kim, z poprzednich lat mam bardzo miłe wspomnienia z podróży z triadą i dwa razy byłam z Alfastarem ( w tym raz w Sharm). Egipt bardzo mi się podoba i chciałabym w tym roku znaleźć jakieś ciekawe last minute np do Taby albo Hurghady, bo tam jeszcze nie byłam. Obaw nie mam, bo co chwila wracają stamtąd jacyś moi zachwyceni znajomi. Liczy się dobra zabawa i odpoczynek, a tam na pewno można znaleźć i jedno i drugie.
IP: 95.160.122.226
Dalka
Gość
Z czystym sumieniem mogę polecić last minute w Dahab. Niedawno wróciłam, Egipt jest taki piękny! Na ulicach spokój, turystów trochę jest, ale nie za dużo także naprawdę można odpocząć. W dzień ponieważ było gorąco, opalałam się na plazy, a wieczorami szalałam ze znajomymi na mieście. Wycieczka kosztowała naprawdę nie dużo, bo w bp z którym byłam zapłaciłam ok 1200 zł! A na last minute poleciałam w ogóle przypadkiem, oglądałam kiedyś mecz siatkówki i zobaczyłam jakiś baner bp które było sponsorem i tak z czystej ciekawości weszłam żeby zobaczyć czy faktycznie się opłaca. Okazało się, że ceny są dla mnie ( studentki) bardzo przyzwoite!
IP: 178.235.211.21
Maya
Gość
Niestety, ale wróciłam już z wakacji. Niestety, bo naprawdę aż nie chciało mi się wyjeżdżać tak było fajnie! Zdecydowaliśmy się na alfa star i jeszcze piękniejszy hotel od tego, który polecali mi znajomi - Grand Plaza. Postanowiliśmy z mężem, że nie będziemy sobie w te wakacje na nic żałować i wybraliśmy hotel 5 gwiazdkowy. W tym miejscu zakochałam się od pierwszego wejrzenia! Pięknie, stylowo urządzony ( kiedy weszłam do recepcji poczułam się jakbym była w jakimś pałacu!!). Przy samej plaży. Bardzo miła, grzeczna i kulturalna obsługa. Bardzo dbali o to aby turysta był zadowolony, a my w zamian za to dawaliśmy im jakieś drobne napiwki. Pokoje bardzo przestronne, dokładnie sprzatane, ze świeżą pościelą i czystymi ręcznikami. Oczywiście z klimatyzacją, a nawet internetem! Zachwycona byłam tamtejszą kuchnią, można było liczyć na różnorodność, w poniedziałki królowała kuchnia włoska, we wtroki kuchnia azjatycka, środa - kuchnia bliskowschodnia, czwartek - kuchnia śródziemnomorska, piątek - turecka, sobota - stek & owoce morza, niedziela - tzw. verde night. Jeżeli chodzi o atrakcje, to w dzień i wieczorami prowadzony był program animacyjny, chodziliśmy na saunę, do łaźni tureckiej była możliwość gry w tenisa itd. Piękny basen, do plaży dwa kroki. Iście królewskie wakacje z cudowną pogodą. A u nas niestety pochmurno!
IP: 81.219.189.145
daesyy
Gość
Hotel piękny! Jak dla mnie troszkę za duży ;) ..wolę kameralne małe hoteliki. Piękna rafa koralowa! miła obsługa! jeden minus... bardzo ważny ;) jedzenie! jak dla mnie masakra.. jadałam tylko śniadanka a na obiad i kolacje frytki bo nic innego mi nie wchodziło :/ niestety... w hotelu było sporo rosjan i włochów.. wycieczki fakultatywny tylko z miejscowym biurem podróży. szkoda przepłacać u rezydenta.
IP: 217.75.61.115
:) La
Gość
To ciekawe, mnie egipskie jedzenie bardzo smakowało. W hotelowej restauracji zajadałam wszystko co podali. No może raz nie zjadłam, ale poszłam do pubu niedaleko i już nie byłam głodna. Ale wiadomo, wszystko zależy od smaku. Ogólnie sama kilka przepisów przywiozłam i nawet niektóre już przyrządziłam u siebie w domu!
IP: 95.160.122.226

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Hotel Inter Plaza - Sharm

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij