» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » czy byl ktos malgrat de mar hotel europa???

czy byl ktos malgrat de mar hotel europa???

Costa Brava wczasy Costa Brava opinie Costa Brava pogoda

Strona: < 1 2 3 >

Autor Treść
mariusz
Gość
teraz wrucilem ;) relacje dam do soboty + filmik hotelu
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
ewa- z jakiego biura
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
wiec tak z katowic do malgrat jechalismy od 4.15 do 10 pod hotelem nastepnego dnia. . serwuja kawe herbate na postojach . w pokojach brakuje czajnika wiec radze zabrac ze soba. Sprzataja pokoje , wynosza smieci , dawaja reczniki , papier, jest tez sejf płatny za 18 e + 10 e kaucji . blisko do moza wrecz za droga - super sprawa no i sklep na rogu Supermarket NAJTANIEJ wkierunku przejscia na plaze - jest tylko jedne w poblizu hotelu. miedzy hotelem a plazom biegnie droga i tory kolejowe - ciekawy widok
wycieczki barcelona + monstry + tossa = 60 e
wejscie na camp nou 11 e - wejscie grupowe
oceanarium 17,75 e

warto tam byc - oceanarium to jak ktos lubi rybki;( przereklamowane
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
a ostatni dzien - wykwaterowanie o 10 - wyjazd do polski 20 30 - w zabrzu 00.30
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
jest tam taka wycieczka jak wyjdziesz z hotelu na deptak - w prawo i za rondem az dojdziesz do takiego mostu tunelu- kolejka co zabiera na wzgorze co znajduje sie za hotelem - widok z basenu lub z balkonow z widokiem na gory trw . tricu tricu dorossli 4 e ale watro jechac piekne idoki . nie daleko sklep lidl tzn jakis 1km lub wiecej ;) nie bylem tram szkoda nug ;]
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
i ta koleka przestrzega sjesty od 13 30.-16
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
piwo -330ml - 0.45 e
woda niegazowana - 0,40 e
sok - 1,30 e
w sklepie na rogu kolo przejscia na plaze ;)
radze zabrac z polski najtansza wode niegazowanom ja mialem 6butelek po 1,5 l. woda w kranie jest zdatna do picia ale nie dasz rady -chyba . posluzy ci ona do zrobienia kawy , umycia zebów i w toalecie ;)
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
wes sobie noz ,widelec kubek itp, -pokuj niema nic. a czajnik nie zostawiaj na wierzchu - bo nie wolno uzywac!!!
jesli pujdziesz na zakupy - to sie targuj z nimi ale musiszy byc stanowcza - to Ty dajesz cenne. targowac sie targowac sie targowac sie
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
no i jak lubisz cos wypic to poleceam polski alkohol piwa maja 5 % ale to sciema - dzialaja tylko moczopędnie ;] a co zatym idzie pijesz pijesz a kasa leci;]
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
rejs statkiem na tossa de mar -28 e ale możesz oglądać dno - ja jechalem busem - ale wycieczka ,widoki - bajka
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
podstawowa rzecz- NA JADALNIE I Z JADALNI NIE WNOSI SIE TOREBEK I SWOJEGO JEDZENIA I TEZ NIE WOLNO WYNOSIC. CO DO PICIA DO SNIADANIA SERWUJĄ KAWE SOKI ITP. DO OBIADU BRAK . MOZNA KUPIC WODE NIEGAZOWANOM 1,5 L ZA 2E WINO 7E ,8E . NIE OPLACA SIE SNIADANIA SA OD 8 -9.45 BUFET OBIADOKOLACJE 19-20 . JEDZIENIA DUZO DUZO DUZO I DOBRE - OWOCE MORZA , MAKARONY , DESERY<ARBUZ,MELON> ALE WSZYSTKO NA JADALNI !!! ZAKAZ WNOSAZENIA TOREBEK - I TEGO PILNUJA 2 KOBIETY SZEFOWA I SALOWA - RYGOR JASK W WOJSKU - KUPA ZABAWY - STARSZYM LUDZIOM TO SIE NIE PODOBA. - ALE TOO INNA BAJKA SAMA ZOBACZYSZ
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
OKI JAk cos to pisz filmiki byda na youtube dam linki...
SORKI ZA BŁĘDY ALE PARE GODZIN TEMU WRUCILEM - WIADOMO ZMECZENIE ,PIWKO ;)
NO I PONOĆ SEZON TAM SIE ZACZYNA OD 21.06 ALE ZALECAŁ BYM WZIASC COŚ CIEPLEJSZEGO , JA MIALEM 3 DNI DESZCZOWE
ALE PONOC W SEZONIE NIE PADA - PONOĆ!!!!
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
PIERWSZA PAMIĄTKOM TAM BYL parasOL
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
2,5 E
IP: 83.238.233.47
mariusz
Gość
ALE WARTO BYLO!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 83.238.233.47
ewa
Gość
serdeczne dzięki czekałam na te wiadomości z utęsknieniem! jeszcze jedno pytanie czy są jeżowce? bo nie wiem czy zabierać buty do wody, a i jeszcze jedno jaka jest temperatura wody Cieszę się że wyjazd się udał,pozdrawiam i dziękuje! :P
IP: 77.252.190.210
ewa
Gość
Jadę z Viktoria travel
IP: 77.252.190.210
Iza
Gość
Witam
Dzięki Mariusz za wiadomości jak było :)
Ewa ja wyjeżdżam z mężem 20 czerwca z Katowic i też jadę z Victoria travel :)
Pytanie do Mariusza jak masz jakiś film z Europa to go wrzuć,czy jest taki sam jak na fotkach?
IP: 77.253.245.65
Iza
Gość
Jak byłam w Loret de mar 15 lat temu to jeżowców w morzu nie było.
Jeżowce są ale w Grecji sama widziałam.
IP: 77.253.245.65
mariusz
Gość
co do plazy - duzo malych i drobnych kamyczkow - cieszko sie chodzi- w ostatni dzien wylowilem małom meduze. wiec co do jerzowcow nie widzialem ale rezydentka wspominala ze sa...
IP: 77.253.47.101
Iza
Gość
Mam jeszcze pytanie do Mariusza czy coś komuś zginęło z pokoju?
Które pokoje są lepsze z widokiem na morze czy basen?
Można sobie wybrać czy dają jak chcą?
IP: 77.253.245.65
mariusz
Gość
pokoje z widokiem na basen - slychac tylko hałas w mini wesolym miasteczku ale zato widac jaka bedzie pogoda bo jest widok na gory . i jesli jest zachmurzone to wiadomo ze bedzie padac...
pokoje na morze- jest z widokiem na deptak wiec halas murowany do 2-3 wnocy + pociag ostatni kurs 23 30 ale widok z 4 pietra robi wrazenie. pokoje można zamieniac miedzy soba ale rezydentka musi wiedziec
na moim turnusie nie bylo przypadku kradzieży
IP: 77.253.47.101
mariusz
Gość
O TO LINKI Z HOTELU www.youtube.com/watch?v=40BRqV3-TG4
Z montserrat www.youtube.com/watch?v=_uydaEjSvBM
Camp nou www.youtube.com/watch?v=fmiJ8mkOfwU
IP: 77.253.47.101
mariusz
Gość
barcelona-fontany www.youtube.com/watch?v=tPOsSmMQQ6E
IP: 77.255.83.38
Tobik
Gość
Witam, jedzie ktoś może do malgrat de mar hotel europa 11.07 z zabrza biuro ZAWADZKIE
IP: 87.205.132.71

Strona: < 1 2 3 >

Forum turystyczne » Hiszpania » czy byl ktos malgrat de mar hotel europa???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij