» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » czy byl ktos malgrat de mar hotel europa???

czy byl ktos malgrat de mar hotel europa???

Costa Brava wczasy Costa Brava opinie Costa Brava pogoda

Strona: 1 2 3 > »

Autor Treść
mariusz
Gość
jesli ktos posiada jakies info na temat malgrat de mar hotel europa?? co zwiedzic na co uwazac??? kazde info jest potrzebne ??dzieki

termin od 6 -15.06
IP: 77.255.71.109
bilbao
Gość
zobacz tu http://www.holidaycheck.pl/hotel-Informacje+turystyczne_Hotel+Europa-hid_42547.html
IP: 77.254.239.96
mariusz
Gość
co najlepiej zwiedzic ??? gdzie mozna samemu pojechac i czym najlepiej ?? pozdor
IP: 87.204.35.243
mariusz
Gość
co to zaden oprucz amanta niebyl wtej miejscowosci????
IP: 77.255.93.12
mariusz
Gość
WYRUSZAJAC 2 I 3 lata temu do greci i bułgarii nie mialem problemow z pomocom. wiedzialem wszystko przed wyjazdem nawet np.gdzie sie rozmnażać ;) A TU NIC NIK TAM NIEBYL LUDZIE PISZCIE BELE JAKA POMOC
IP: 77.255.93.12
mariusz
Gość
CHODZI MI O HISZPANIE;)
IP: 77.255.93.12
keri24
Gość
ja bylam w malgrat w tamtym roku;-) ech milo wspominam;-) ale nie w tym hotelu co ty bedziesz. Ogolnie malgrat bardzo fajne miasteczko, wiadomo zalezy kto czego oczekuje, w tym sezonie co ty jedziesz raczej spokojne, nie ma jeszcze tlumow, ale sa knajpki, dyskoteki, 2 piekne parki do ktorych trzeba sie zapuscic (to stara czesc miasta), morze przygotuj sie ze bedzie zimne, z pogoda nie wiem jak, ja bylam w 2 polowie czerwca i odkad przyjechalismy byla lampa, choc turnus przed nami skarzyl sie ze im prawie ciagle padalo, bo ponoc wtedy jakas pora deszczowa jest. Samemu napewno warto jechac do barcelony bo kursuje tam kolejka a odleglosc to ok 60-70 km wiec grzechem byloby nie skorzystac!!! jesli masz jeszcze jakies pytania to chetnie odpowiem;-)
IP: 83.15.3.226
mariusz
Gość
a bylas w miejscowosci tossa de mar ponoc tez jest sympatycznie...;) jakie alkohole warto pic ;) co warto sprubowac i jakie wycieczki fakultatywne wycieczki proponujesz... wyruszam z biura zawadzkie
IP: 77.255.93.12
darek370
Gość
ja tez bylem w malgrad
IP: 109.197.186.133
mariusz
Gość
to opowaiadaj i dawaj rady;) pozdro
IP: 77.255.93.12
keri24
Gość
tak bylismy na wycieczce w tossa de mar swietna miejscowosc a widoki bajkowe wiec napewno musisz tam pojechac;-) co do alkoholi to my przewaznie pilismy piwko bo byly upaly straszne, wino kupilismy ze 2 razy ale jakies sikacze a i drogie sa. Napewno warto sprobowac hiszpanskiej sangrii;-) co do wycieczek to ja bylam w barcelonie 2x, w tossie no i w marinelandzie bo to ze 3 km od malgratu - tam tez bylo fajnie - pokazy fok, delfinow, taki mini aqua park
IP: 83.15.3.226
mariusz
Gość
a jak dojechalas do tej miejscoweosci tossa de mar. autobusem miejskim??? pamietasz jaka linia ?? na tydz czasu przy zwiedzeniu wycieczki 2x barcelona to jka kwote mniej wiecej zabrac w euro?? zgory dzieki
IP: 87.205.188.164
keri24
Gość
do tossy plynelismy statkiem wycieczkowym (cala wycieczka kosztowala chyba 15-20 euro) ale samemu mozna wykupic bilety na ten statek i wtedy wychodzi taniej, jest tam taka budka niedaleko plazy, mysmy mieli oplacona z naszego biura wiec wychodzilo drozej. Co do pieniedzy to ja mialam 400 euro na 10 dni, w tym placilam za 3 wycieczki, plus ten jeden samodzielny wyjazd do barcelony, ale na wyzywienie praktycznie nie wydawalam bo mielismy w cenie hotelu sniadania i obiadokolacje. Ogolnie lepiej wziac wiecej kasy i zeby zostalo, bo jest tam dosc drogo;-)
IP: 83.15.3.226
mariusz
Gość
ile godzin sie jedzie z katowic;)???
IP: 77.253.43.184
mariusz
Gość
okolic??
IP: 77.253.43.184
keri24
Gość
mysmy jechali okolo 26 godzin z krakowa
IP: 83.15.3.226
mariusz
Gość
a autokary jakies normalne czy czeka namnie jakas niespodzianka
??? dzieki
IP: 77.255.71.237
keri24
Gość
ja jechalam z innego biura niz ty wiec ciezko mi powiedziec na jakie ty trafisz
IP: 83.15.3.226
mariusz
Gość
warto brac maske do nurkowania
???
IP: 77.255.71.237
Gosia
Gość
hej,
my byliśmy w Europie kilka lat temu, wycieczka autokarem.
hotelik skromny, ale czysty. wkurzająca była szefowa, taka starsza kobietka, ktora zawsze wszystkiego pilnowała, nie można było np. wynieść owocu ze stołówki... basen maleńki, ale można było się pomoczyć :)
byliśmy we własnym zakresie na wycieczce w Barcelonie, koniecznie to trzeba zobaczyć!
płynęliśmy też statkiem do Tossy, piękne widoki :)
no i po okolicznych miejscowościach trochę pojeździliśmy, kursuje pociąg blisko hotelu.
a najlepszy dyskoteko-bar to Waikiki :) były polskie barmanki i robiły nam nieziemsko dobre duże drinki :)
pozdrawia i udanego pobytu!
IP: 82.177.215.220
mariusz
Gość
o dziekuje...
IP: 77.255.71.237
Gosia
Gość
proszę bardzo :)
znalazłam przez przypadek ten temat więc postanowiłam pomóc :)
najgorzej trafiliśmy z pokojem, bo nie było balkonu... ale pokoje sprzątane i jak na dwie gwiazdki naprawdę nie jest źle.
po drugiej stronie ulicy jest plaża więc to jest plus. no i ten pociąg kursujący po okolicznych miejscowościach. tylko ta podróż autokarem była straszna... podczas pływania statkiem do Tossy, widać było mnóstwo meduz, trzeba na nie uważać, nasz kolega się poparzył. a sama Tossa przepiękna :) tak samo Barcelona, konieczna wizyta na Camp Nou :)) i Sagrada Famila niesamowicie wygląda. można byłoby tak wymieniać i wymieniać :)
IP: 82.177.215.220
mariusz
Gość
jutro juz o 4 rano wyruszamy z katoiwc. jak wrucimy damy znac

jak byliscie w barcelonie to byliscnie na wlasnom kieszen?? indywidualnie czy idzie wejsc na camp nou
IP: 77.255.71.237
Gosia
Gość
udanego wyjazdu :)
tak, w Barcelonie byliśmy z grupką znajomych na własną rękę.
można wejść indywidualnie na stadion, nie ma problemu. niesamowite wrażenie, jest ogromny!!
pozdrawiam
IP: 82.177.215.220
ewa
Gość
ja wyjeżdżam do hotelu Europa 20.06. i czekam na powrót mariusza z niecierpliwością myślę, że podzieli się wrażeniami. ćzytam wszystkie fora o Malgrad de mar ale z tego dowiedziałam się najwięcej o interesujących mnie rzeczach. Jeśl ktoś był w tym hotelu to proszę o informację co jest w pokoju a co warto zabrać Dzięki!
IP: 77.252.190.210

Strona: 1 2 3 > »

Forum turystyczne » Hiszpania » czy byl ktos malgrat de mar hotel europa???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij