» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Hiszpania » Lloret De Mar z Super travel Group 22.07-04.08 :D

Lloret De Mar z Super travel Group 22.07-04.08 :D

Costa Brava wakacje Costa Brava opinie Costa Brava pogoda

Strona: 1

Autor Treść
nostress
Gość
Hej! ;) jedzie ktoś z Was może do Hiszpanii do Llored de mar, w terminie 22lipiec-04sierpień? :D Biuro Super Travel Group. Jadę z koleżanką i chętnie kogoś już teraz poznamy ! ;P Jak coś to piszcie GG: 5044461.
IP: 95.41.78.62
nostress
Gość
PS. To jest obóz językowy, grupa wiekowa 14-18 :D
IP: 95.41.78.62
Basia
Gość
Ja jadę z koleżanką w terminie od 4sierpnia do 15sierpnia :)
Czy może ktoś powiedzieć, czy otrzymaliście już umowy etc
Też chętnie już poznamy jakieś fajne osoby :) na wyjazd w tym terminie :)
Nr gg 12763838
IP: 31.175.109.148
mordeczka17
Gość
hej :) jade tez do Hiszpanii do Lloret de Mar z Super Travel Group w terminie 22.07-04.08.2011 :) chętnie kogoś zapoznam :) to moj nr gadu 6755456 :) piszcie :)
IP: 83.6.189.65
Buuu
Gość
Też jadę na ten obóz w tym terminie, więc wygląda na to, że się spotkamy :P Z chęcią już mogę kogoś poznać, to mój nr gg : 36987457 :-)
IP: 79.186.231.134
Ojciec
Gość
Na trzy dni przed wyjazdem do hiszpanni odwołali wyjazd dzieciak ma spieprzone wakacje pieniędzy jeszcze nie odzyskałem a wyjazd miał być 12/08/2012 a z gruponem to zwykłe naciąganie bo cena bezpośrednio w biurze taka sama. Dodzwonić się tam jest prawie nie możliwe a dpowiedzi lakoniczne w podtekście zapłaciłeś mamy cie głęboko
IP: 80.53.142.153
messcal
Gość
Jestem całkowicie rozczarowany tym biurem.
Mieliśmy z żoną lecieć na 8 dni do Hiszpanii od 16.09-23.09.2012.
Przed zapłaceniem odpisywali na każdego maila bardzo szybko ale gdy należność została wpłacona
Sytuacja uległa diametralnej zmianie. W umowie było napisane że w ciągu ostatniego tygodnia zostanie przesłany bilet lotniczy ale dopiero w czwartek gdy wysłałem maila z zapytaniem o podróż raczyli w piątek 14.09 odpisać że odwołują wycieczkę i żebym podał nr konta na które zostaną zwrócone pieniądze w jak najszybszym terminie.
Po 2 tygodniach gdy pieniędzy nie było na koncie wysłałem kolejnego maila z zapytaniem co się dzieje ale już odpowiedzi nie dostałem. Gdy próbowałem się dodzwonić na wskazane na ich stronie nr telefonów nikt nie odbiera.
Przesłałem całą sprawę do rzecznika spraw konsumenckich i jestem gotowy założyć im sprawę w sądzie jak pieniądze się nie znajdą.
Dlatego ostrzegam każdego kto zdecyduje się na wycieczkę od nich żeby nie przejechał się jak.
Wybór jednak zależy od was;)
Radze nie kasować tej wiadomości bo będzie wklejana na nowo.
IP: 84.209.212.101

Strona: 1

Forum turystyczne » Hiszpania » Lloret De Mar z Super travel Group 22.07-04.08 :D

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij