» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia hotel PRINCIPAL

Paralia hotel PRINCIPAL

Strona: 1

Autor Treść
jola22
Gość
Wylatuję 25.07.2011 z Warszawy do Grecji miasto Paralia hotel Principal.Aqua Maris już zażądało dopłaty paliwowe(zgodziłam się).Jeśli ktoś wrócił z tego hotelu bardzo proszę o opinię.Może ktoś leci do tego hotelu w tym terminie. :lol:
IP: 83.24.53.12
Anstac
Gość
Hej my z mężem wybieramy sie 04>07 czyli za tydzien, bardzo prosze o opinie uczestników którzy byli juz w tym hotelu w tym roku, a moze ktos jedzie w tym samym terminie co my??? pozdrawiam
IP: 85.89.190.134
Użytkownik
Posty: 128
jola22 napisał
Wylatuję 25.07.2011 z Warszawy do Grecji miasto Paralia hotel Principal.Aqua Maris już zażądało dopłaty paliwowe(zgodziłam się).Jeśli ktoś wrócił z tego hotelu bardzo proszę o opinię.Może ktoś leci do tego hotelu w tym terminie. :lol:


to lecimy samolotem razem :)tylko że ja lecę w tym terminie do aeolis na thassos . dwa lata temu byłam w parali ale hotel toronto- stoi trochę przed principal . znajomi w nim mieszkali. jest naprawdę bardzo ładny , może basenik trochę mały ale ja nie miałam i tego. pokoje czyste ,ładnie urządzone, telewizor ,mała lodóweczka, łazienka super, okolica spokojna , nie licząc czechów którzy balangują do białego rana , ale może nie traficie na nich . zdjęcia katalogowe sa prawdziwe , do plaży kawałek ale za to jest bardzo szeroka i fajna, bo w samej parali jest bardzo wąska i ciężko znalezc wolne miejsce. za parasole i lezaki na plaży nie płaci się tylko trzeba cos zamówic u kelnera (frape-piwo) , jeśli chcesz coś wiecej wiedziec o parali(byłam tam 3 razy) to pisz :)
IP: 89.74.97.131
anlo
Gość
witam ja lece do parali 1-08-2011 masz może jakieś fajne zdjęcia jak cos to czekam anlo@poczta.fm jestem bardzo ciekawa jak wygląda cała plaża w paralii dzieki bardzo pozdrawiam
IP: 194.242.62.23
boszka167
Gość
Witam,czy jedzie autokarem samotna kobieta (dziewczyna) do Parali 07.09.2011,ponieważ mam dylemat bo moja druga połowa nie może, a mi szkoda zrezygnować.Nie znam języka , a nie chciałabym czuć się jak piąte koło u wozu.Proszę o kontakt-czas nmie goni.
IP: 178.37.189.108
jola22
Gość
8.08.2011 własnie wrociłam z Paralii.Mieszkalismy w hotelu Principal,jest mały ale czysty i nowoczesny.Co do hotelu i wyżywienia(codziennie takie samo menu).Jednym wielkim koszmarem były pracujące tam rezydentki z biura Aquamaris.Klamczuchy stosujące spychologie.Wykupiłam wczasy w tym biurze po raz pierwszy i ostatni.Podroż samolotem do Grecji była według planu.Droga powrotna jedna WIELKA TRAGEDIA.Biuro zmienilo godzinę wylotu,samolot i miejsce docelowe.O zmianie dowiedzielismy się kilka godzin przed wylotem.Zamiast lotu SALONIKI-WARSZAWA TRWAJACEGO OK 2.5godz biuro Aquamaris zafundowało nam podroż lotem czarterowym(godzinę pozniej niż planowany) SALONIKI-KATOWICE Z MIĘDZYLADOWANIEM NA WYSPIE KORFU przerwa 30 min.Żeby podroz była urozmaicona z KATOWIC DO WARSZAWY przewieziono nas javascript:void()busem.Zakończenie podróży było po północy.Droga powrotna trwała ponad 9 godzin zamiast 2.5 DODAM,ŻE WRACALY RODZINY Z MALYMI DZIECMI.Od rana do polnocy byliśmy bez posiłku.LUDZIE OMIJAJCIE TO BIURO Z DALEKA !!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 83.24.23.24
Użytkownik
Posty: 1
Nasza podróż powrotna trwała znaczniej bo aż 3 dni zamiast wylądować w Katowicach to wylądowaliśmy w Warszawie . O zmianie godziny wylotu dowiedzieliśmy się w niedzielę i 5 osób wykreślono z listy z planowym wylotem i z absurdalny uzasadnieniem , że podstawiono mniejszy samolot ...niestety nie było nas na liście pasażerów i koczowanie na lotnisku do ok północy zanim nas zakwaterowano w hotelu na drugi dzień to samo tyle że sami musieliśmy pokryć koszty przejazdu do hotelu (na drugi dzień na lotnisko), zapłacić za posiłki bo w tym hotelu było tylko śniadanie i zabrano nam pilotkę i zostaliśmy sami . I trzeciego dnia dopiero wylecieliśmy , dzisiaj natomiast kwestionują nam rachunku bo nie są imienne (ciekawe czy w taksówkach u nas otrzymają takie rachunki ?). Dzisiaj wiem każde inne biuro tylko NIE TO!!!
Jedyną przyjazną i kompetentną osobą która interesowała się nami to pilotka IZA!!!
IP: 89.74.209.164
internet
Gość
Jadę za niedługo do Principala i chciałam zapytać jak jest w hotelu z internetem? Zamierzam brać laptopa, ponieważ w ofercie jest internet, czy to prawda, można bez problemu z niego korzystać?
IP: 178.183.149.240
Turysta
Gość
Właśnie wróciliśmy z Paralii, dziś rano. Uczucia mamy mieszane...co do biura(Millennium Travel) nie ma się do czego przyczepić. Dojechaliśmy bez problemów. Ale na hotel już muszę ponarzekać. Czytając opinie innych z wcześniejszych lat nie jestem zaskoczony. Hotel był nowy i było tam na pewno lepiej. Ale z każdym dniem ten hotel będzie co raz gorszy...ale taka mentalność tego narodu chyba...

Do rzeczy:
PLUSY
1. Śmieci wynoszone codziennie i papier toaletowy
2. Leżaki na plaży i parasol płatne, wystarczy coś zamówić(np. Kawa frappe za 3 euro plus mała woda i można siedzieć cały dzień)
3. Centrum fajne, można pochodzić, ale dopiero po 20 bo wcześniej nie ma tam prawie nikogo.
4. Pogoda codziennie, upał ponad 30 stopni, ale na plaży nie jest to odczuwalne, bo popowiewa wiatr.
5. Darmowe prysznice na plaży żeby opłukać się z tej soli.
6. Do Lidla blisko ok 10 minut spacerkiem.
7. Klima bez zarzutów i wliczona w cenę hotelu.
8. Pani rezydentka Olga, bardzo miła i pomocna.

MINUSY
1. Śniadania, codziennie to samo (wędlina, żółty ser, jajka, płatki, mleko, pomidor i ogórek(jak nie braknie) i coś na ciepło(chleb odsmażany w jajku i na cały pobyt raz trafiliśmy jajecznicę i raz jajko sadzone)
2. W pokoju mieliśmy raz posprzątane w połowie pobytu( jeżeli można to nazwać sprzątaniem w ogóle) Wszystko robione na odwal się i po łebkach
3. Obsługa hotelowa jak dla mnie beznadziejna, pani "Joanna", która powinna siedzieć w recepcji zawsze gdzieś biega, leży na leżaku bawiąc się telefonem, albo pływa w basenie ze znajomymi. Jak już jest w recepcji to siedzi przy kompie na facebook'u z papierosem w ustach. Następnie pan "właściciel" niby nie mówi w żadnym innym języku niż ojczysty, chyba że jest ktoś młodą dziewczyną, fajnie wyglądającą, otwartą na wrażenia to z taką osobą bardzo dobrze dogaduje się po Polsku(SZOK!!!) Jest jeszcze pani, która robi wszystko, "Maria", jak można się dać tak wykorzystywać...szykuje śniadania i po nich sprząta, no i ogarnia cały hotel, ale co można zrobić w jedną osobę jeszcze pracując do 13???? No i na koniec nocny stróż "Kostas", który już nie rozumie zupełnie nic. Także jak Wam się coś zepsuje wieczorem to poczekajcie do rana jak nie chcecie się denerwować.
4. Basen wpiszę tutaj, bo plusem jest to że w ogóle jest, ale z każdym dniem co raz większy brud:(
5. W hotelu po za pokojem nie można wynosić nic swojego( alkohol, napój, kanapka) a w barze przy basenie z kosmosu( drink 6 Euro )
6. Hotel położony dosłownie w polach, chyba jest to nowa dzielnica budująca się dopiero, ale plusem jest znowu cisza wieczorami.
7. Plaża jak dla mnie brudna, nie sprzątana no i trzeba do niej dojść jakieś 600m
8. W tym hotelu nie ma chyba "małżeńskich łóżek" tylko dwa zestawione, wygodne ale się rozjeżdżają.
9. 3 kanały w TV(Polonia, kultura i jakiś grecki) jeszcze śnieżą.
10. Internet w minusach ponieważ działa tylko na dole w "jadalni" i wieczorami robi tam się kawiarenka internetowa jak się wszyscy goście zejdą chcący skorzystać z internetu. U nas jeszcze coś się popsuło i nie było internetu przez 3-4 dni chyba. Nikt nie wiedział jak to naprawić. Polecam internet z Hotelu Kostis, który jest obok. Sieć otwarta

Ogólnie jesteśmy zadowoleni z pobytu, ale takimi błahostkami psują sobie opinie. Ale grecy w ogóle się tym nie przejmują.
IP: 37.225.184.204

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Paralia hotel PRINCIPAL

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij