» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Apartamenty Sea View w Olimpic Beach

Apartamenty Sea View w Olimpic Beach

Strona: 1

Autor Treść
doris
Gość
Witam czy ktoś był W APARTAMENTACH SEA VIEW OPLIMPIC BEACH 8)
IP: 83.238.182.5
Magda
Gość
ja sie wybieram w poniedziałek :)
IP: 178.181.88.62
doris
Gość
[quote=Magda]
ja sie wybieram w poniedziałek :)
[/quoteg
witam to chyba nie poczytam już opini bo ja za 2 tygodnie także ja bede wysiadac w Salonikach a turnus wracać a była dopłata paliwowa bo ja otrzymałam w wysokosci 70 zł od osoby ;)[/quote=Magda]
IP: 83.238.182.5
doris
Gość
Magda napisał
ja sie wybieram w poniedziałek :)

z hotelu aeolis - dzis nie dostalismy obiadu, aquamaris nie przelalo kasy do hotelu. Grecy byli na tyle mili ze dali obiad dzieciom. Prawdopodobnie nie ma biletow powrotnych. Prawdopodobnie sa w stanie upadlosci - oglosic maja w przyszlym tygodniu. Sprawdzcie czy macie na poniedzialek oplacony lot w obie strony!!!! Nie placcie oplaty promowej na lotnisku 40 Euro, bo faktycznie na miejscu oplata to ok 5E/os. Jesli ktos moze pomoc to napiszcie - podzwoncie do Polskiej Izby Turystycznej. Czekamy na rezydentke!!!! :oops: :evil: :(
nie wiem czy ktoś se jaj robi z ludzi!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 83.238.182.5
doris
Gość
doris napisał
Magda napisał
ja sie wybieram w poniedziałek :)

z hotelu aeolis - dzis nie dostalismy obiadu, aquamaris nie przelalo kasy do hotelu. Grecy byli na tyle mili ze dali obiad dzieciom. Prawdopodobnie nie ma biletow powrotnych. Prawdopodobnie sa w stanie upadlosci - oglosic maja w przyszlym tygodniu. Sprawdzcie czy macie na poniedzialek oplacony lot w obie strony!!!! Nie placcie oplaty promowej na lotnisku 40 Euro, bo faktycznie na miejscu oplata to ok 5E/os. Jesli ktos moze pomoc to napiszcie - podzwoncie do Polskiej Izby Turystycznej. Czekamy na rezydentke!!!! :oops: :evil: :(
nie wiem czy ktoś se jaj robi z ludzi!!!!!!!!!!!!!!!
autor mario str 29 aquamaris
IP: 83.238.182.5

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Apartamenty Sea View w Olimpic Beach

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij