» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » hotel south coast na krecie

hotel south coast na krecie

Strona: 1

Autor Treść
adam 78
Gość
Wybieram się z rodziną w sierpniu na wczasy, proszę o jakieś informacije na temat hotelu south coast. Nie wiem czego mogę się spodziewać . Te wszystkie opinie mnie przerażaję.
IP: 188.123.221.151
ola
Gość
Też się tam wybieram z rodziną wylot 03.08.11 z Katowic i również jestem przerażona.
IP: 87.205.215.58
Kasia
Gość
nie wiem co takiego słyszeliście o tym hotelu - ja byłam w lipcu i wróciłam z rewelacyjnymi wrażeniami. Hotel kameralny, bardzo miła atmosfera, w pokojach czyściutko, zmieniane ręczniki i pościel. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone w ilościach wystarczających dla największych żarłoków. Plaża w odległości kilkudziesięciu metrów, woda wręcz kryształowa.
No chyba że ktoś jedzie po wyskokowe atrakcje to rzeczywiście tam nic takiego nie znajdzie. Miejscowość mała, spokojna, wręcz zaspana. My pojechaliśmy po spokój, słońce, morskie kąpiele i to właśnie dostaliśmy. Mogę udzielić bardziej szczegółowych informacji.
Pozdrawiam!
IP: 83.15.59.18
ola
Gość
czy w pobliżu jest możliwość wypożyczenia samochodu i w jakiej cenie?a czy przy hotelu są jakieś animacje dla dzieci jedziemy z 10 letnim synem i nie chcemy żeby zbytnio z nami się nudził. Jedziemy z biura AQuamaris i interesuje mnie również opieka rezydentów na miejscu, czy ktoś z nich stacjonuje w tym hotelu
IP: 77.253.249.85
Kasia
Gość
ja też byłam z Aquamaris - rezydent ma w hotelu dyżury, nie jest na stałe, nie ma także animacji dla dzieci ani żadnych wieczorków tematycznych itp. Tak jak pisałam wcześniej - morze, plaża, słońce... :D
IP: 83.15.59.18
Kasia
Gość
aaa, jeszcze o samochodach
nie wiem czy w pobliżu była wypożyczalnia bo nie interesowałam się. Rezydent polecał wypożyczalnie - ceny bodajże zaczynały się od 35 euro ale tak dokładnie nie pamiętam. Mówił że są też tańsze ale przestrzegał bo np w razie stłuczki odpowiedzialność spada na kierowcę. A te, które polecał mają pełne ubezpieczenie i jeśli ktoś chce wypożyczyć to on wszystko załatwia - także nie będziecie musieli szukać
IP: 83.15.59.18

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » hotel south coast na krecie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij