» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Ile kasy zabrać do Grecji???

Ile kasy zabrać do Grecji???

Strona: 1

Autor Treść
gość
Gość
Hej. Możecie napisać ile mniej więcej kasy zabrać do Grecji?? Jedziemy na wczasy bez wyżywienia 2 dorosłych i dwoje małych dzieci. Nie planujemy robić tam zakupów typu pamiątki itp (bo to już mamy z poprzednich pobytów tam). Trochę jedzenia zabieramy z Polski (konserwy, trochę wędlin itp). Jak myślicie ile euro zabrać???? Proszę o pomoc :)
My zawsze jezdzilsmy na wczasy z wyzywieniem dlatego nie wiem jak to jest bez... :)
IP: 83.5.211.5
doris
Gość
witam my też jedziemy bez wyżywienia to zależy czy sami gotujecie czy w knajpkach przeliczyć najlepiej tyle ile Was kosztuje wyżywienie np tygoniowe w domu+/-
10- 15%drożej se dodajce widomo dzieci lody itd
IP: 83.238.182.5
gość
Gość
planujemy sniadania i kolacje jesc raczej we wlasnym zakresie, nie w knajpkach. Obiady to raczej w knajpce, czy jakaś pizza, czy pita.... Doris a Wy ile pieniążków zamierzacie zabrać??? Będziecie gotować czy jadać w restauracjach?
IP: 83.27.51.209
Bozka
Gość
Trudno odpowiedzieć jeśli nie wiem gdzie jedziecie. Taniej np w Paralii, Nei Pori drogo z kolei w Pardze
IP: 195.60.240.151
doris
Gość
gość napisał
do gość
planujemy sniadania i kolacje jesc raczej we wlasnym zakresie, nie w knajpkach. Obiady to raczej w knajpce, czy jakaś pizza, czy pita.... Doris a Wy ile pieniążków zamierzacie zabrać??? Będziecie gotować czy jadać w restauracjach?

ja ze względów zdrowotnych musze gotować sobie, śniadanie kolacja razem, obiad mąż w knajpce ok 25 - 30 zł ale nie codziennie (obiad można sobie szybko przygotować samemu np ryż warzywa i już rodzinaka pojedzona :lol: i)także na rodzinne obiady w knajpce drogą wyjdą lepiej sobie przygotować chyba że finanse pozwalaja jeszcze nie wiem dokładnie ale chyba licze ok 50 - 60 zł na dzień 2 osoby czyli x 14 dni 700 - 840 zł samo wyżywienie ;) jak bylismy w Hiszpani na apartamentach to sama przygotowałam sobie w słoikach np.mięso z sosem gołabki itd zagotowałam jak sie zaprawia słoiki
:mrgreen: z plazy wracaliśmy i obiad w 5 minut he he ale lecimy samolotem także nie ma takiej moźliwości
IP: 83.238.182.5

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Ile kasy zabrać do Grecji???

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij