Myślę że przez te wszystkie komentarze ludzie bardzo negatywnie nastawiają się do biura OIS. Nie dziwię się że po przeczytaniu negatywnych komentarzy ludzie nie jadą tam z dobrym nastawieniem i podświadomie szukają "niedociągnięć". W sumie to sama miałam obawy po przeczytaniu tych wszystkich komentarzy .Uważam że sam pobyt w Biogradzie był jak najbardziej udany. Żałuję jedynie że nie wybrałam się tam innym środkiem transportu ponieważ podróż autokarem była dosyć męcząca wiadomo że różnie to bywa . W życie piękne są tylko chwile :) i trzeba się cieszyć tym że ma się możliwość tam pojechać i to za taka cenę. To jest nie możliwe żeby wszystkim wszystko zawsze pasowało, każdy ma jakieś ale. Ważne są wspomnienia:). Jeśli macie jakieś pytania co do wyjazdu do Biogradu to piszcie śmiało chętnie udzielę informacji izabaginska@interia.pl. Pozdrawiam oczywiście wszystkich którzy byli w Biogradzie pomiędzy 15- 24 lipca a szczególnie ludzi z domu św Franciszka( Bardzo sympatyczne towarzystwo) ;) .
IP: 94.72.107.99