» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » thassos apartamenty amarylis

thassos apartamenty amarylis

Strona: 1

Autor Treść
magda
Gość
Był tam może ktoś?
IP: 83.5.69.26
wookie
Gość
Tez tam jedziemy. poki co znalazlem ich strone h ttp://www.amariliathassos.gr/indexen.html, (wpisac bez spacji) a same apartamenty nazywaja sie Amarilia. Niestety na tym konczy sie moja wiedza.
Pozdrawiam
IP: 89.73.43.127
magda
Gość
A kiedy? Ja od 3.09
IP: 83.7.0.135
magda
Gość
//community.urlaubswerk.de/community/hotelbewertungen/hotelbewertung/Hotel-Studios-Amarilia/3445
IP: 83.7.0.135
magda
Gość
Przyjazną atmosferę. Właściciel dba o obawy swoich gości. Ogród różany, który jest doskonałym, przyjemny wieczór na czacie z innymi gośćmi, a nawet marzyć sam przed sobą. Pokoje są bardzo czyste i przyjazne i plaży jest tylko 5 minut lub krócej. Relaksujące, spokojne wakacje, bo nie ma masowej turystyki, jest gwarantowana.
tyle znalazłam
IP: 83.7.0.135
wookie
Gość
od 14.08. Moze ktos juz byl i da znac na tym forum?
IP: 89.73.43.127
magda
Gość
Czekam na relacje po powrocie :-)
IP: 83.5.72.29
niki
Gość
www.zoover.pl/grecja/thassos/skala-ragoni/amarillia/apartament
IP: 83.4.53.14
skier43
Gość
wybieram sie do tego hotelu (amatylis) we wrześniu z ok services. Będę wdzięczny za opinię , relację. Chętnie potem podziele sie moimi wrażeniami
IP: 178.36.190.242

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » thassos apartamenty amarylis

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij