» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » aeolis thassos

aeolis thassos

Strona: 1

Autor Treść
Ania
Gość
Wróciliśmy z hotelu Aeolis na Thassos 25.07. Wspomnienia nienajgorsze bo byliśmy większą grupą. Hotel sam w sobie nowy, ładny, ale całkiem inny niz zdjęcia z opisu. Czy to hotel 4 gwiazdkowy nie wiem bo nigdzie tych gwiazdek nie było, nazwy hotelu zresztą też nie. Mam zastrzeżenia do opcji all inc. Po piwo trzeba było chodzić do kuchni i stać pod drzwiami aż ktoś przyniesie. Piwo rozcieńczone z wodą, ale tak jest wszędzie. Bimber ogólnie dostępny z beczułki i wino też. Nawet małe dzieci mogły sobie nalewać, moje dziecko myślało że to herbatka. No i ten nieszczęsny dzień kiedy zamknęli przed nami stołówkę, dostęp do wody i jedzenia bo biuro nie zapłaciło. Za to wieczorem dyskotekę zrobili...tak dla poprawy humorów. Więcej pretensji nie mam. Wiedzieliśmy że to jest hotel położony daleko od czegokolwiek, bez animacji i dyskotek ( jedna była zamiast obiadu 8) ). Jedzenie dobre, wszyscy przytyliśmy, obsługa miła. Była rezydentka, która mówiła tylko o wycieczkach i o tym że 40 min. rano trzeba stać w morzu, zdrowie gwarantowane. Szkoda że staliśmy się kartą przetargową pomiędzy właścicielem hotelu a tym całym aquacośtam. Ale i tak wakacje uważam za udane.
IP: 83.26.130.229
Andrzej
Gość
Z Hotelu wróciliśmy na początku Sierpnia. Hotel ładny i przyjemny. Obsługa staje na głowie żeby zadowolić klientów.
Niektórych się nie da...
Z przykrością stwierdzam że Polacy to bardzo dziwny naród :-(
Biuro Aquamaris leci w ciula. Właściciel hotelu aby odzyskać kasę od biura nie dał nam obiadu.
All inc. skromne, takie Greckie. Ale byłem na to przygotowany. to nie Turcja, ani Egipt.
Za to jedzenie które jest niesamowicie smakowite. TYlko to śniadanie (ale idzie żyć)
Hotel położony w przepięknym miejscu.
Zejście do plaży strome, ale nienajgorsze. Plaża kamienista, ale urocza i cicha.
Jeżowce są ale na głębinach, czyli wejście w butach do wody o.k.
Ciężko jednoznacznie ocenić hotel, ale transfer 12 godzinny to jakaś pomyłka.
No i biuro Aquamaris... Mam na dzieje że we wrześn iu zwinie żagle.
IP: 31.60.107.238

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » aeolis thassos

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij