» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Albena, hotel Althea, opinie o hotelu i o miejscowości

Albena, hotel Althea, opinie o hotelu i o miejscowości

Strona: 1

Autor Treść
klopocik_mp
Gość
Witam wszytskich użytkowników, wybieramy sie z chłopakiem do tego hotelu w terminie 22-31.08.2011, pytanko czy ktoś już tam z tego forum był, jakie opinie ogólnie o hotelu i o miejscowosci, może jakieś fajne porady, co gdzie kupić itd, byłabym bardzo wdzięczna:) 8)
IP: 62.233.160.253
janka28
Gość
Również prosiłabym o jakieś informacje o Albenie bo jedziemy tam początkiem września
IP: 77.255.98.143
Junan
Gość
jedzie ktoś w terminie 22-31.08 do hotelu Althea?
IP: 87.205.31.14
olga
Gość
Ja również jadę z chłopakiem w terminie 22-31.08.2011. To nasze pierwsze wakacje za granica i tez prosiłabym o jakies inf :)
IP: 87.207.35.29
klopocik_mp
Gość
Olga, a z jakiej miejscowości jedziecie? do hotelu Althea? W jakim jesteście wieku? bo my 24 latka:) 8)
IP: 178.37.76.120
olga
Gość
My jedziemy z Lublina :) ja mam tez 24 , a mój chłopak 26 :) A wy?
IP: 87.207.35.29
olga
Gość
ten sam hotel :)
IP: 87.207.35.29
klopocik_mp
Gość
My wsiadamy na końcu Polski bo w Cieszynie, ale jesteśmy z Bielska Białej, milo, że wkońcu sie ktoś znalazł kto też jedzie i w naszym wieku, bo coś słaby odzew na tym forum jest, a o hotelu wiem tyle co z forów różnych, że odremontowany w tamtym roku, ładne pokoje, każdy z balkonem i klimatyzają i Pani z biura podróży mówiła, że jest tam pyszne jedzonko i różnorodne bo jacyś kliencji byłi i już wrócili i bardzo zachwalali, z że znam tą Pania z biura to myśle, że by mnie nie okłamała bo sama poleciła mi właśnie tą wycieszkę, tylko martwi mnie troche prognoza pogody długoterminowa, bo 23 mają być chmury i tylko 22 stopnie, a to dzień naszego przyjazdu. Mam nadzieje, że woda będzie cieplutka... :mrgreen:
IP: 77.254.133.217
olga
Gość
Z pogodą jak z pogodą moze jeszcze się zmieni :) oby nie na gorsze :) ciekawe czy bedziemy jechac tym samym autokarem :) milo by było :) martwilam się troszke o hotel , bo jedna opinia byla przerazajaca , ale uspokoilas mnie :)
IP: 87.207.35.29
klopocik_mp
Gość
Nawet sumie nie wiem czy pojedzie więcej niż jeden autobus, Wy nas napewno poznacie bo wsiadamy w Cieszynie z tego co wiek jako jedyni, zresztą ja mam krótkie rude włosny, a mój chłopak jest motocyklistą i wiecznie ma koszulki z motorami albo z jakimś logiem, więc napewno rzucimy się wam w oczy:) :mrgreen:
IP: 83.26.15.9
olga
Gość
Po planie godzin wyjazdu to chyba jedzie wiecej niz 1 autokar :) tak mi sie wydaje :) my tez sie pewnie rzucimy Wam w oczy :) ja mam dlugie kręcone ciemne wlosy :)
IP: 87.207.35.29
klopocik_mp
Gość
W Cieszynie wsiadać planowo do autobusu mamy o 8,30. a Wy z Lublina o której wyjeżdzacie?
IP: 178.37.64.111
olga
Gość
wg planu 6 rano :D wiec mysle ze jedziemy tym samym :D
IP: 80.51.151.43
klopocik_mp
Gość
Dziś zadzwoniła do mnie Pani z biura podróży, że odwołali wsiadanie do autobusu w Cieszynie i musimy dojechać sobie do Katowic na 6,30 bo autobus nie pojedzie przez Cieszyn tylko przez Kraków i stamtąd dalej chyba koło Zakopanego gdzieś przez granicę i do Bułgarii prosto, troche mnie to zmartwilo, bo teraz musimy sobie zorganizować jakoś dojazd do Katowic, Olga a skoro my wsiadamy w Katowicach o 6.30 to z Olsztyna do Katowic jest tylko pół godziny jazdy skoro wy swiadacie w Olsztynie własnie?
IP: 77.254.220.173
marcin
Gość
Hej!

Dzis zadzwonila babka z biura podrozy z informacje ze przenosza nas z hotelu Althea do hotelu Kompas. Wy tez mieliscie takie info?
IP: 93.105.132.190
klopocik_mp
Gość
Też dziś dzwoniła do mnie babka z BP i to samo, że przekwaterowanie, ale za to dobra wiadomość jest taka, że ten chotel jest tylko 500 m od plaży, jest nowszy i z tego co widziałam na necie bardzo ładny szczególnie restauracja:)
IP: 178.37.85.6
olga
Gość
My tez zostalismy przeniesieni do Komapsu , ale jak dotad godzina i miejsce wyjazdu bez zmian :)
IP: 87.207.35.29
olga
Gość
czyli Lublin 6 rano :)
IP: 87.207.35.29
klopocik_mp
Gość
A z Lublina do Katowic jest tylko pół godzinki?
IP: 77.254.154.69
Łaniek
Gość
najlesze jest to ze ten hotel jest tanszy o 200zł więć standard i kuchnia bedą biedniejsze.
IP: 77.254.217.184
Łaniek
Gość
szkoda ze do hotelu Althea można jeszcze kupic wycieczke na 21 sierpnia więć co jest grane???
IP: 77.255.105.200
olga
Gość
Oj z pewnością to nie będzie pół godzinki , bo to 2 różne końce Polski. Pewnie jedziemy innym autokarem. Łaniek a skad masz takie inf ? Bo jak patrzylam ogolnie na oferte hotelu to wydawal mi sie lepszy od Althea , ale moge sie mylić :)
IP: 80.51.151.43
klopocik_mp
Gość
i jak wrażenia, bo my zadowoleni:)
IP: 178.37.107.127

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Albena, hotel Althea, opinie o hotelu i o miejscowości

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij