» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja z ok.service

Chorwacja z ok.service

Strona: 1

Autor Treść
wczasowicz
Gość
Chorwacja z tym biurem to masakra. Pilot w autokarze nie raczył przydzielić miejsc, rodziny siedziały rozdzielone, autokar stary pourywane podłokietniki nie działająca funkcja rozkładania krzesła, hotel brudny, apartamenty bardzo daleko od centrum i plaży, rezydentka buja w obłokach nie wie co się w koło niej dzieje. Tragedia!!!
IP: 87.205.140.40
Gaweł
Gość
Co ty mówisz facet wogóle. wszystko oki nic nie pourywane fotele sprawne i miejsca przydzielone obok siebie mimo że jechaliśmy w piątke to i tak miejiśmy miejsca blisko siebie. Byłem teraz w hotelu opatija i było bosko wprawdzie za balkon i klime trzeba dopłacać ale dałem rade po cholere komu balkon jak i tak na nim nie siedzimy tylko wszasujemy. Rezydent Kamil Diduszko ZAjefajny chłopak wycieczki z nim są przyjemne i zabawne tańce śmiech i muzyka poprosu szacun. POLECAM!!!!!!!!!!1
IP: 109.196.54.27
opatija
Gość
Kamil Diduszko - super rezydent !!! Zorganizował super wycieczki , bardzo miły , wesoły i zawsze można było na niego liczyć . Niestety miał paskudne przywitanie na naszym turnusie . Dwie rodzinki ( matki ) bardzo pyskate zbluzgały go za pokoje - nie przebierały w słowach. Zachowały się jak rozkapryszone małolaty.Szkoda , że zepsuły i nam i sobie pobyt . Reszta grupy była SUPER - WESOŁA !!!!!!!!!!!!!!!!! Fajne wakacje . Pozdrawiamy Kamila i życzymy dużo uśmiechu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
IP: 178.37.2.19
turysta
Gość
Ja też byłam na tym turnusie i zauważyłam więcej niezadowolonych osób, co do wycieczek to były tylko dwie statkiem - jeśli do szczęścia wystarczy dużo wina to faktycznie wycieczka była niezła... i wycieczka do Wenecji. Co do przywitania, to rozumiem zdenerwowanie turystów, którzy otrzymują coś zupełnie innego niż w ofercie i ze strony rezydenta żadnej pomocy w tej sprawie. Rezydent zupełnie nie zainteresowany swoją rolą, nie okazał się pomocny w żadnej sprawie...poza tym ignorował turystów i zachowywał się jak obrażony dzieciak, który zabiera swoje zabawki...Personel hotelu bardzo miły, pomocny, zawsze uśmiechnięty, szkoda tylko, że rezydent nie znal dobrze żadnego języka obcego, przez to był mało pomocny.
IP: 89.174.196.36
turysta
Gość
Witam !!! DZIŚ WCHODZĘ NA TO FORUM I CO WIDZĘ - DWIE OSOBY PISZĄ RÓŻNE OPINIE O TYM SAMYM REZYDENCIE . JA BYŁEM TROCHĘ WCZEŚNIEJ W TYM HOTELU TEŻ BYŁ PROBLEM Z MOIM POKOJEM , ALE SPOKOJNIE POGADALIŚMY Z PANEM KAMILEM I DAŁO SIĘ ZAŁATWIĆ . FAJNY FACET JA NA NIEGO NIE MOGĘ POWIEDZIĘ ZŁEGO SŁOWA. JAK PISZE PANI << OPATIJA " BYŁO GORĄCE PRZYWITANIE TO JA TEŻ BYM SIĘ OBRAZIŁ . PANIE , KTÓRE MNIE NIE ZNAJĄ , A MNIE OBRAŻAJĄ - CHYBA TAK SIĘ NIE ROBI . NA MĘŻÓW NIECH SOBIE RYCZĄ .JA ŻYCZĘ PANU KAMILOWI JAK NAJMNIEJ TAKICH TURYSTÓW. SPOKOJNIE MOŻNA WSZYSTKO ZAŁATWIĆ.
IP: 178.37.2.19
podróżnik
Gość
Witam, również byłem na tym samym turnusie co panie powyżej. Wydaję mi się że, żeby zbluzgać w ten sposób osobę która się nie zna( mówie tutaj o naszym rezydencie Kamilu ) trzeba mieć troche niepoukładane w głowie oraz zero kultury :),lecz pomijając pare opryskliwych osób, grupa była bardzo radosna oraz ciepła. Fisch picnik opracowany co do perfekcji, kapitan statku zadbał o każdego z pasażerów, wszyscy dobrze się bawili nawet nasz najmłodszy uczestnik - Bartuś któremu głosną muzyka nie przeszkadzała do snu :) Wenecja przepiękna ! mam nadzieje ze jeszcze tam wróće. Moim zdaniem pan Kamil jest bez zadnych zastrzeżeń ! polecam gorąco tą oferte ;)
IP: 178.37.2.19
antyspamer
Gość
Przepraszam, że się włączam do tej „cudownej” polemiki. Co prawda jeszcze nie byłem w tym rejonie Chorwacji, o którym tu wspominacie, ale czytając takie teksty widzę, że są tu jakieś grube przekręty. Pan piszący z IP: 178.37.2.19 (nie trzeba być hakerem, żeby ustalić po IP, że to pan z Gliwic - nazwiska nie podam z czystej uprzejmości) napisał w ciągu kliku dni 3 posty odpowiadając sobie samemu, czyli podając się za 3 różne osoby (raz jako „opatija”, drugi raz jako „turysta”, a trzeci raz jako „podróżnik”).

Nie znam tematu, ale jak się domyślam - jest to pewnie jakiś klakier wynajęty przez pana rezydenta, który spamuje na forum i opisuje go w samych superlatywach. Ciekawe dlaczego? Chyba nie dlatego, że jakieś tam kapryśne osoby były niezadowolone, jak wynika z treści tej dyskusji. Ja jednak nie cierpię spamerów i ich wyłapuję i demaskuję, dlatego zająłem się sprawą. Chyba wiem dlaczego tak gorąco pan Gliwiczanin przyklaskuje temu rezydentowi. Wystarczy wpisać w Google: "niezadowoleni biuro turystyczne ok services hotel opatija" i oprócz pierwszego linka, który kieruje nas do niniejszego forum, wychodzi pod spodem mnóstwo nieciekawych rzeczy (z różnych okresów) na temat tego rezydenta, od prymitywnej gburowatości aż po nieznajomość języka angielskiego, w tym o jego handlowaniu wódką (czwarty link od góry), chociaż sam lubię sobie wypić;-)

A co do OK Services? Dziękuję, nie skorzystam. Skoro jakiś tam rezydent wysługuje się podstawianymi ludźmi. Z mojego doświadczenia wynika, że najczęściej są to zakompleksieni nastolatkowie albo nastolatki, które o necie mają takie pojęcie, jak ja o koncertach fortepianowych i za flaszkę rakiji czy innej wódki wypisują w necie byle bzdury, żeby generować pozytywne opinie, o czymś lub o kimś, kto regularnie pozostawia za sobą smród.

Takimi powielanymi tekstami pisanymi z jednego komputera tylko i wyłącznie się szkodzi takiemu czy innemu biuru turystycznemu, bo takie działania rodzą podejrzenia, ale niestety brak inteligencji nie zwalnia z obowiązku myślenia.
IP: 37.225.127.179
gdggdg
Gość
a mi sie wydaje że na wczasy odpoczywac jeździ zazwyczaj rodzina i każdy może wyrazić swoją opinie nie tlyko jeden przedstawiciel rodziny :)
IP: 212.227.18.15
gdggdg
Gość
a tak po za tym mi i mojemu dziecku bardzo podobały się wakacje prowadzone przez pana Kamila :) dziekuje i pozdrawiam.
IP: 212.227.18.15
Aleksandra
Gość
Witam i aż mnie ponosi co ten gość,który się włączył do cudownej polemiki wypisuje za bzdury.Nie jestem podstawioną osobą,a gdybym była to na pewno nie pisałabym hołdów dziękczynnych z jednego komputera.A może ten gość zazdrości zaradności rezydentowi?I to właśnie on jest podstawioną ,nieżyczliwą rezydentowi osobą?Skoro nie był w Chorwacji niech milczy.Dlaczego nie przedstawił się,tylko wpisuje bzdury incognito?!Byłam z narzeczonym w ubiegłym roku ,także i w tym roku w Opatiji.Uważamy,że rezydent jest właściwą osobą na właściwym miejscu.Jego znajomość j.angielskiego jest bez zarzutu,bowiem właśnie w tym języku w Wenecji bardzo nam pomógł,za co jesteśmy wdzięczni,.W przeciwnym razie mielibyśmy kłopoty.Ten "gość" niech lepiej zajmie się swoimi problemami,bo zapewne ma ich wiele.Pozdrawiamy ,Panie Kamilu
IP: 46.113.110.3
west1974
Gość
Ola zgadzam się z tobą byłem w opatiji w tym roku turnus 26.06-08.07.2012
i naprawdę gościa podziwiam ma naprawdę dużo roboty i szacun za to pozdrowienia Kamil trzymaj się a paniuśie z tipsami po 60cm niech zapłacą za wakacje 10000 i wtedy niech wymagają złotych klamek w pokoju a starym marudnym kwokom polecam Ciechocinek. Podsumowując Opatija moje najlepsze wakacje wycieczka na jeziora plitwicke bajka trzeba zobaczyć.
IP: 89.70.44.202
ona
Gość
Wróciłam wczoraj z Chorwacji z ok services, byłam w hotelu Istra i gorąco polecam. Teoretycznie na nic nie mozna narzekać, chyba wszystko zalezy po prostu od ludzi bo jedynym minusem była grupa osób z Wrocławia w autobusie którzy się spili i zjarali. ale to już raczej nie wina biura tylko kultury osobistej poniektórych osób. Jedzenia w hotelu od groma.. snaidania i obiadokolacje bardzo bogate od przystawek po dania główne, owoce, desery, lody, ciasta kończąc na winie, piwie i innych trunkach podawanych do obiadokolacji do woli. Nic nie trzeba było kupowac samemu, obiadokolacja trwała od 19-21 także spokojnie po zjedzeniu posiłku po godzince można bylo wpaść ponownie na coś mocniejszego. Z tego co wiem Opatija hotel w ofercie był tańszy także pewnie standarty też. Kamil angazował sie w sprawy turystów. No cóz niektórzy myslą, ze zapłaca 1500zł z wyzywieniem i będa mieli tak jak ktos wspomniał złote klamki..kwestia naprawde umiejętności zachowania się po prostu człowiekiem a nie Panem na włościach!
IP: 178.37.203.57
Ola
Gość
Właśnie wczoraj wróciłam z Chorwacji z hotelu Lisanj w Novi Vinodolski . Hotel może nie był taki jak w katalogu ale narzekać nie można, zaskoczyła mnie tylko reakcja pań , ponieważ na spotkaniu Kamil był naprawdę uprzejmy wszystko opowiedał a niektórzy na niego naskoczyli że lodówek nie ma czy coś . No przepraszam ale to nie jest wina rezydenta ! Coś się nie podoba to proszę to zgłosić do biura podróży a nie do chłopaka który zapiernicza na 4 hotele + apartamenty prywatne ! Trochę szacunku się należy ; )
Kamil naprawdę super gość i pogadać można a wycieczki naprawdę super ! Jak najbardziej polecam ; )
IP: 80.55.174.138

Strona: 1

Forum turystyczne » Chorwacja » Chorwacja z ok.service

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij