Witajcie,
kto z Was wybiera się w przyszłym tygodniu do Słonecznego Brzegu do hotelu Zaria?

Dzisiaj kupiłam te wczasy - siostra naciskała, a ofert jest coraz to mniej, więc uległam. Po przeczytaniu wielu niepochlebnych opinii trochę zwątpiłam :roll: Mam nadzieję, że w tym hotelu wzięli się ostro do roboty. To moje pierwsze wczasy za granicą, więc szalenie dla mnie jest ważne, by były udane. Jeśli potwierdzą się opinie wczasowiczów z poprzednich turnusów z tego roku i z poprzednich lat, to z pewnością nie zostawię na tym miejscu suchej nitki. Może cena nie jest ogromna, ale w podobnych cenach są o wiele ładniejsze hotele, z większymi basenami itd. - pewnie dlatego też tych ofert nie ma już dawno na rynku :P
Ok, muszę odetchnąć i przestać się przerażać widmem nieudanych wakacji, bo wszystko powinno być dobrze. Musi :D

Mam nadzieję, że już w autokarze zbierze się fajna ekipa i jakoś zniesiemy tą podróż :mrgreen: a potem będzie można razem się gdzieś poszlajać czy pozwiedzać okoliczne miejscowości. Z tego, co czytałam, warto udać się na przystanek autobusowy i skorzystać z dogodnych połączeń ze znanymi miastami w tym regionie.
Nie wiem tylko, czy to prawda, że do Nessebaru można dojść spokojnie piechotką przez plażę?

Pozdrawiam :)
IP: 85.198.237.46