Właśnie wróciłam z 2tygodniowego pobytu na Krecie (Talea Beach) z biurem aquamaris. Wypoczęta, opalona i naprawdę zadowolona. Transfer z lotniska był bardzo sprawny i szybki. Hotel naprawdę czysty (zmiana pościeli co 2/3dni, ręczniki co 2 dni), jedzenie pyszne (każdy znalazł cos dla siebie), przemiła i uczynna obsługa (wyjątek kelner "kamienna twarz" ale trzeba powiedzieć mu parę słów do słuchu i zaczyna zachowywać sie w miare:)), czysta plaża (sprzątana przez Mira codziennie). Rezydent w hotelu co 2dzien, ale w razie jakichkolwiek problemów to pomaga obsługa z hotelu. Jedynie to co odradzam, to wycieczki fakultatywne - są bardzo drogie. Np. Knossos 50e + 6 e wstęp, a ja zapłaciłam 19e (ze wstępem) podróżując komunizacją miejską. Radzę korzystać w greckich biur podróży (np. Klados), które organizują naprawdę niedrogie wycieczki z przewodnikiem, odbiorem z hotelu i opieką na wycieczkę (np całodniowa wycieczka na Balos-Gramvousa za 28e + 12 e za rejs statkiem). Biuro znajduje sie przy porcie w Bali. No chyba że ktoś ma zamiar podróżować grupą 4 os. o polecam wynajęcie auta (wypożyczalnia Happy cars, czy happy rent). W razie jakichkolwiek pytań piszcie do mnie na maila: nolka25@interia.pl - SUPER WAKACJE
IP: 89.68.28.192