» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Egipt » Savoy z Alfa Star

Savoy z Alfa Star

Strona: 1

Autor Treść
Beata
Gość
Witam. Wybieram się do Sharm el sheikh. Bardzo proszę o rzetelne informacje o hotelu jak i o biurze podróży Alfa Star. Biuro znam z opowiadań znajomych, natomiast co do hotelu to chciałabym się dowiedzieć jak najwięcej.
IP: 94.75.125.138
:) La
Gość
Hej. Hotel na pewno będzie wyglądał tak jak na zdjęciach. Bynajmniej kiedy ja z alfą latałam to zawsze tak było - wszystko zgodne z opisem. Generalnie biuro moim zdaniem dobre, nie było na wakacjach żadnych problemów. Stała opieka rezydentów, autokary podstawione, duży wybór wycieczek fakultatywnych. Przewodnicy super przygotowani, znają dużo ciekawych historii. No i do tego ceny bardzo przystępne. Bo w niektórych biurach to życzą sobie za wycieczki naprawdę jakieś chore sumy!
IP: 178.235.208.160
Bryś
Gość
Byłam z alfa starem na wakacjach 2 razy w Egipcie. To biuro specjalizuje się w wycieczkach w ten rejon świata i szczerze powiedziawszy jeżeli chcę jechać właśnie w ten rejon to zawsze wybieram ich. Są solidni, mają duży wybór hoteli, wycieczek fakultatywnych. Poza tym mają naprawdę sympatycznych rezydentów i świetnie poinformowanych przewodników. Można ich pytać dosłownie o wszystko! Podczas jednego z moich pobytów mieszkałam właśnie w hotelu Savoy. Wszystko wyglądało jak w opisie z katalogu. Czyste, przestronne pokoje, stylowo urządzona recepcja. Piękny basen i wspaniały ogród otaczający hotel sprawiły, że czułam się tam dosłownie jak w jakimś raju. Sympatyczna obsługa, dobre jedzenie. Blisko do fajnych pubów, restauracji itd. Tak naprawdę to pamiętam, że zanim tam pojechałam to mi znajoma powiedziała, że jest to jeden z ładniejszych hoteli w całym Egipcie. Myślę, że będziesz zadowolona. Super warunki!
IP: 31.11.205.160
bilbao
Gość
Pamiętaj, jeśli Savoy to tylko z Alfa Star. Tylko z nimi hotel jest dobry. Z innymi BP jest beznadziejny. Tylko Alfa zapewnia słońce i wiatry wschodnie. Inne BP, w tym samym czasie, tylko zachodnie i deszcz. :) :) :)
Spędziłem w Egipcie w sumie prawie pół roku. Biorąc pod uwagę jakość usług, z Alfą byłem tylko raz.
IP: 77.255.225.4
Bryś
Gość
Nie no, wiadomo, że nie tylko oni gwarantują słońce w Egipcie. Ja mam z nimi po prostu pozytywne doświadczenia. Nie miałam z nimi po prostu problemów z tym, że np zbyt wcześnie musiałam wracać do Polski. Nie było problemów z pokojami itd. Bo byłam świadkiem bardzo dużej kłótni między turystą, a rezydentem nie wiem jakiego biura, mnie na szczęście coś takiego ominęło.
IP: 31.11.205.160
Lilka
Gość
Ja tam do Alfy nic nie mam. Byłam z nimi w tym hotelu i było bardzo ok. hotel super, czysty, dobre jedzenie, miła obsługa. Bardzo miło wspominam ten wyjazd. myślę, że jeszcze kiedyś tam zawitam.
IP: 195.150.184.82
bilbao
Gość
kiedy byłaś ??
IP: 77.255.225.4
:) La
Gość
No bo oni się sprawdzają jako organizator. Ja z nimi byłam już wiele razy i na pewno jeszcze nie raz z nimi polecę. Bardzo mi odpowiada ich profesjonalne podejście do klienta i w ogóle bardzo mi pasują ich wycieczki. Mają duży wybór i miejsc i hoteli. Do tego pracują tam naprawdę mili ludzie. Ja mogę polecić.
IP: 31.11.207.23
Użytkownik
Posty: 8
Alfa Star jak najbardziej w porządku. Bezproblemowe wakacje. Serdecznie gorąco polecam !

Udanych wakacji.

Pozdrawiam.
IP: 80.53.109.109

Strona: 1

Forum turystyczne » Egipt » Savoy z Alfa Star

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij