» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » Oasis Tours to porażka

Oasis Tours to porażka

Strona: 1

Autor Treść
pawel4929@wp.pl
Gość
Wykupiłem wycieczkę do miejscowości Hammamet w Tunezji do hotelu Hammamet Garden w firmie Oasis Tours.
21 lipca po wylądowaniu w Tunezji, na lotnisku dowiedziałem się od rezydentki, że jedziemy do innego hotelu (dotyczyło to ok. połowy liczby pasażerów samolotu). Nie zgodziłem się na to i żądałem zakwaterowania w wybranym, opłaconym hotelu. Nic do nie dało, zostałem zawieziony do hotelu Yasmine Beach i tam zostawiony bez żadnej opieki rezydentki. Hotel miał być równorzędny (4 gwiazdki). Oczywiście okazało się to nieprawdą : hotel nadaje się do remontu, brud w pokoju, balkon nie nadający się do
użytku, hałas ( okna wychodziły na zaplecze innego hotelu i wyło ok. 100 klimatyzatorów); chamska obsługa, kelnerzy aroganccy, wydzielanie jedzenia (miałem all inn) recepcjoniści lekceważący wszelkie uwagi kierowane do nich. I wreszcie brak parku wodnego – był to jeden z punktów, który zdecydował o wyborze hotelu Hammamet Garden.
Po wielu awanturach z łaski przeniesiono mnie wraz z innymi (ok 20 osób) do Hammamet Garden. Firma Oasis bezprawnie zmieniła umowę zawartą ze mną, a raczej ją zerwała i w bezczelny sposób próbowała oszukać!!!
Złożyłem reklamację i czekam na odpowiedź.
Po powrocie zainteresowałem się firmą Oasis Tours. Popatrzyłem w internecie. I co się okazuje? Firma Oasis Tours takie numery robi na skalę masową od 2009 roku!!! W moim przypadku sprawa dotyczyła ok. 100 osób. Policzmy ile firma Oasis zarabia na różnicy w cenach hoteli, która wynosi w moim przypadku ponad 200 zł. Daje to 20 000 zł na jednym wylocie!!! Wylotów jest 8 miesięcznie. Wychodzi 160 000 zł!!!! Czy ktoś się interesuje tym co się dzieje w tego rodzaju firmach???? Czy ktoś analizuje
wpisy w internecie dot. biur turystycznych? Czy kogoś w ogóle interesuje normalny, zwykły obywatel oszukiwany na każdym kroku przez bandyckie firmy???
Przecież to jest działalność o znamionach przestępstwa !!!!! Tutaj się kłania kodeks karny!!!
Na szczęście powiadomiłem już prokuraturę o tym procederze i mam nadzieję, że po nagłośnieniu w mediach,zabiorą się za nieuczciwych operatorów...
IP: 194.187.54.234
Użytkownik
Posty: 59
Byliśmy jeden raz z Oasisem i było naprawdę fajnie.
IP: 83.28.148.39

Strona: 1

Forum turystyczne » Tunezja » Oasis Tours to porażka

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij