» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » Paralia - MORFEAS

Paralia - MORFEAS

Strona: 1

Autor Treść
carro
Gość
Hej..kto był w tym hotelu niech coś skrobnie o warunkach itd.......
IP: 178.212.41.1
koko
Gość
kiedy się wybierasz?
IP: 31.175.1.209
cCarro
Gość
Jadę 15 sierpnia.
IP: 178.212.41.1
koko
Gość
Ja 26 czerwiec. Po powrocie mogę napisać co i jak:). Jadę z ok services.
IP: 188.33.30.90
gosia
Gość
Ja jade 30 czerwca i jak wrópce to też dam znac jak było...

KOKO jedziesz na all czy inna opcja?
IP: 188.0.32.21
koko
Gość
Gosia bez wyżywienia
IP: 31.174.31.162
gosia
Gość
No to sie spotkamy z tym ze my jedziemy na all
IP: 188.0.32.21
marcin
Gość
zastanawiamy się czy jechać z OK Services do Morfeas we wrześniu. dajcie znać jakie są Wasze wrażenia z pobytu tam?
IP: 31.175.168.66
magda
Gość
my jedziemy tam we wrześniu, więc czekamy na opinie. Jedziemy z OK Services bez wyżywienia. Może ktoś zwróci uwagę na ceny, jakie są teraz w Grecji jeśli chodzi o jedzenie, bardzo się nam taka informacja przyda :)
IP: 109.199.10.236
imusial
Gość
Ja jadę do Morfeas'a 30 lipca. Może ktoś jedzie w tym terminie?
IP: 213.227.90.37
minola
Gość
Byłam w Mofreasie w zeszłe wakacje. Hotelik malutki, na obrzeżu miejscowości, blisko do mniej zaludnionej plaży a do centrum Paralii jakies 10 min piechotą. Blisko Lidl:P Pokoje bardzo ładne, nowe, z tym że sprzątane tylko przy zmianie turnusów. W hotelu brak basenu i wyżywienia ale za to całkiem nieźle urządzony aneks kuchenny. Nam to nie przeszkadzało, bo pojechałyśmy z nastawieniem na kąpiele w morzu i próbowanie greckiego jedzonka. Wtedy hotel jest idealny. Jeśli ktoś zamierza się żywić tak jak my -w okolicznych tawernach- to gorąco polecam tawernę z drugiej strony Paralii przy samym porcie- taką z niebieskimi stolikami i białym dachem- niestety nie pamiętam nazwy. Jedzenie rewelacyjne za niewielkie pieniądze (zawsze zmieściłyśmy się w 10 euro/os a wytaczałyśmy się stamtąd z przejedzenia). Cudowna grecka obsługa, która po 4 dniach traktowała nas prawie jak domowników:). Co prawda daleko od hotelu- ok.20 min piechotą przez całą miejscowość deptakiem ale naprawdę warto.
IP: 87.204.177.54

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » Paralia - MORFEAS

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij