» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » wyjazd, polskie morze, kto jedzie?

wyjazd, polskie morze, kto jedzie?

            Dołącz do wyjazdu

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
ja i córka 7lat
IP: 46.205.82.41
Użytkownik
Posty: 7
Na pewno co roku mnóstwo osób jedzie ad polskie morze, przecież gdzie będzie nam lepiej? 8)
Pokoje w Ustce, tak samo jak i w innych miejscowościach nadmorskich przyjmują gości przez cały rok. Wystarczy tylko załapać bakcyla ;)
IP: 92.61.200.109
gosc
Gość
Banita napisał
Na pewno co roku mnóstwo osób jedzie ad polskie morze, przecież gdzie będzie nam lepiej? 8)
Pokoje w Ustce, tak samo jak i w innych miejscowościach nadmorskich przyjmują gości przez cały rok. Wystarczy tylko załapać bakcyla ;)


gdzie nam będzie lepiej? W zyciu bym nie jechała nad polskie morze!! Brud, brak pogody, zimno, woda zimna, plaże beznadziejne, za te same pieniądze mam np Grecje i jest zajefajnie!!!
IP: 178.43.181.101
peczek
Gość
no tak w Grecji za te same pieniądze, to można pracować na zmywaku a nie na plaży się wylegiwać! do tego Ci rozwrzeszczani, spoceni tubylcy, ohyda
co roku jeżdżę nad polskie morze i nigdy jeszcze nie miałem zepsutych wakacji, w odróżnieniu do kilku wyjazdów nad morze Śródziemne, gdzie jak nie biuro podróży łupie, to niegramotny recepcjonista, albo cwaniakowaty taksówkarz doprowadzić może do szału nawet tak spokojnego człowieka jak ja! I dziękuję za kamieniste plaże w Grecji, wolę piasek w Polsce!!
IP: 92.61.200.109
Użytkownik
Posty: 2
u nas teraz raczej nie jest za ciepło, polecam jednak Węgry, pogoda teraz jest tam świetna, a turystów trochę mniej niż w szczycie sezonu, sprawdźcie sami na węgry również informacje o aktualnej pogodzie
IP: 109.231.6.69
Użytkownik
Posty: 65
Ja w tym roku wybieram się nad nasze morze ;) Zdecydowałam się na wypoczynek we Władysławowie. Byłam w tej miejscowości już trzy razy i zawsze chętnie tam wracam. W żadnym innym miejscu na naszym wybrzeżu nie jadłam tak smacznej i świeżej rybni jak właśnie tam ;)
Nie ma również dużych tłumów - jest spokojnie i bezpiecznie co jest dla mnie bardzo ważne ponieważ wyjeżdżam z dziećmi.
IP: 89.229.134.13
Użytkownik
Posty: 16
Jeździłam kiedyś nad Bałtyk, ale doszłam do wniosku, że z tymi wakacjami to nigdy nic nie wiadomo i są drogie. Pojechaliśmy kiedyś z przyjaciółmi, dziećmi, nastawialiśmy się na piękną pogodę ( bo takie były mniej więcej prognozy) i co? I na 10 dni, które tam spędziliśmy, kąpaliśmy się w morzu 3 razy. Bardzo zimno nie było, ale jednak temperatura nie sprzyjała ani przesiadywaniu na plaży ani kąpielom. Kilka razy też padało. A tak polecisz na Wyspy Kanaryjskie ( które wcale nie są takie drogie) albo do Egiptu czy Turcji i pogodę masz zagwarantowaną. Zresztą a propos cen to nad naszym morzem wcale nie jest tak tanio. A biura podróży, te większe np Alfastar czy tui czy jeszcze jakieś inne mają mnóstwo zniżek i promocji.
IP: 109.243.203.10
Użytkownik
Posty: 3
Ja z małżonką zainwestowaliśmy nowy namiot i wybieramy się nad morze już na majówkę. ;d
IP: 91.196.13.72
Użytkownik
Posty: 1
Polecam wczasy w Karwi w kwaterach "Przy Lesie" blisko plaży http://ekarwia.com
IP: 84.10.100.198
Użytkownik
Posty: 16
Byłam w Karwi, też mi się podobało, ale drogo...
IP: 89.74.28.204
Użytkownik
Posty: 46
Witam Wszystkich na forum. Bardzo się ciesze,że mogę tutaj z Wami być. Jeżeli chodzi o wypoczynek nad morzem,to dla mnie zdecydowanie najlepszą miejscowością jest Dźwirzyno,gdzie znajdziemy cisze oraz spokój.
IP: 79.185.118.92

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » wyjazd, polskie morze, kto jedzie?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij