Mega pilne. Sprzedam wczasy na Teneryfie dla dwóch osób na tydzień z wylotem 13 września z Warszawy Okęcie.

Wczasy kupione w Tui jako Last Minute w cenie 5976 zł. Sprzedam za 4000 złotych. Pokryję też koszt przeniesienia biletów na inną osobę, który wynosi 200 zł.


Szczegóły oferty:
http://www.tui.pl/wakacje-samolotem/blisko-i-cieplo/wyspy-kanaryjskie/teneryfa/hotele;show,2317,hotel-h-costa-adeje-palace-tfs31017?hotel=477&m=h

Hotel to H10 Costa Adeje Palace. Ma 4 gwiazdki i jest naprawdę rewelacyjny. Wyżywienie - śniadania i obiadokolacje (HB).

Żeby uwiarygodnić ofertę, napiszę o przyczynach sprzedaży. Dzisiaj wróciłem z Gran Canarii. Miałem mieć dzień na przepakowanie rzeczy, pranie i ogarnięcie kilku spraw. Miałem wrócić na kanary byczyć się dalej. Niestety, pech chciał, że zgubiłem na Gran Canarii swój dowód osobisty. Już za bramkami i skanowaniem, akurat przed wejściem na pokład. Brak dokumentu zauważyłem dopiero w samolocie. Z tego co udało mi się zorientować, nie ma możliwości wyrobienia paszportu czy dowodu w jeden dzień, stąd z wielkim smutkiem, wycieczkę muszę sprzedać.

Dlatego gorąco zachęcam do kontaktu. Proszę najlepiej dzwonić, może być o każdej porze dnia i nocy. Przeniesienie wycieczki musi się odbyć jutro w biurze Tui w CH Reduta w Warszawie.

Telefon: 607 634 294
IP: 178.36.148.159