Długo się przymierzałam aby napisać parę słów na temat mojego pobytu w Gruzji. Zachęciły mnie różne opinie wyrażane na forum. Jeśli chodzi o mnie to jestem zachwycona wyjazdem. Co roku gdzieś wyruszamy ale ten wyjazd był jednym z najlepszych. Naprawdę wyjątkowy. Po raz pierwszy z mężem zdecydowaliśmy się na taką formę turystyki i nie żałuję! Dużą rolę ma w tym fantastyczna pilotka Maria, z którą kontakt mam do dziś i Dato, przesympatyczny Gruzin spełniający rolę kierowcy i Tamady. Maria jest też świetnym tłumaczem, polecam w jej wydaniu tłumaczenie toastów. My często nie mogliśmy zachować powagi. Ponad to jest osobą świetnie zorganizowaną, dla niej nie ma rzeczy niemożliwych, a jednocześnie z dużym luzem i radością życia. Grupa też była świetna bo klimat tak naprawdę tworzą ludzie. Nawet najlepiej przygotowana wycieczka może się nie udać jak pojadą na nią ciągle niezadowoleni, zblazowani uczestnicy. Sam program wyjazdu dopracowany perfekcyjnie. Dużo zwiedzania. Gruzja jest interesującym miejscem i wszystkim ją polecam. A Gruzini wyjątkowi. Warunki pobytu również zaskoczyły mnie na plus. Przygotowywałam się na trudne, spartańskie warunki a był hotel albo dobrze wyposażone pokoje w kwaterach prywatnych. Wszystko czyste. Moje gruzińskie wakacje wspominam bardzo ciepło, te codzienne supry, świetne jedzenie i doskonałe wino, pogaduchy do rana i możliwośc poznania fajnych ludzi. Gruzja też spełniła moje oczekiwania bo to piękny kraj. Chciałabym jeszcze nie raz wyruszyć z Czajką Travel na jakąś fajną wyprawę. Pozdrawiam wszystkich uczestników naszej wycieczki, którzy okazali się wspaniałymi kompanami wspólnej wyprawy. Do zobaczenia, może spotkamy się jeszcze gdzieś na górskich szlakach albo wykąpiemy w miejskich fontannach. Pamiętacie to?
IP: 178.36.44.131