» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Czy był ktoś w Bułgarii z Itaką?

Czy był ktoś w Bułgarii z Itaką?

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 3
Może znajdę tu kogoś kto w czerwcu rusza na słoneczny brzeg w Bułgarii? A może już ktoś z tam tąd wrócił?
ceny od 1176 zl więc nie dużo, znalazłam to na tej stronie
http://www.itaka.pl/wczasy/bulgaria/sloneczny_brzeg/index.php?zs=Opis
Czy warto tam się wybrać?
IP: 178.56.218.174
Użytkownik
Posty: 6
Ja się wybieram z Itaką do Bułgarii ale na narty :)) Z tego co widać po zdjęciach to Bułgaria piękna i latem i zimą więc wakacje czy letnie czy zimowe na pewno będą udane ;)
IP: 46.134.196.229
Nikola
Gość
Ja niestety źle wspominam wyjazd z Itaką właśnie do Bułgarii, dlatego zmieniłam biuro na alfa star i podróżuje z nimi już drugi rok i wszystko jest ok, a co do Bułgarii, to jest fajna, ale na jeden raz, mnie jakoś nie porwała, teraz lecę do Egiptu właśnie z alfa staru.
IP: 164.126.6.13
robson
Gość
Ja byłem w Bułgarii a dokładnie w stolic tego kraju. Jest tam naprawdę przepięknie, każdy może znaleźć tam coś dla siebie. Będąc tam koniecznie trzeba spróbować ich win. Ja wyjeżdżałem bez biura podróży ale mówiąc szczerze gdybym miał wybierać to postawiłbym na itakę. Cieszy się największą popularnością.
IP: 79.186.210.19
Użytkownik
Posty: 8
Jednak Itaka to to jedno z bardziej znanych i zaufanych biur podróży. Gdybym miała wybierać tak jak Ty to też bym na nich postawiła. może kiedyś się uda wyjechać całą rodziną bo oferty rodzinne mają na tle innych biur bardzo atrakcyjne.
IP: 89.70.23.234
Kawia
Gość
Ja byłam raz bez biura, a później z alfa starem. Było najtaniej z biurem, jednak na własną rękę wyjazdy się wcale nie opłacają. Biura mają jednak dużo zniżek i promocji. W tym roku myślałam też o Bułgarii, ale koniec końców chyba polecimy z mężem na Teneryfę albo do Turcji bo też widziałam fajne oferty.
IP: 31.11.134.47
Nastka
Gość
Ja porownałam sobie ceny alfa star i itaka i jednak zauważyłam sporą różnicę za ten sam hotel w Turcji... mają te same warunki, już z nimi leciałam więc się nie obawiam o alfa star. Taniej nie znaczy gorzej a po prostu oszczędniej. Polecam ich usługi bo sama z nich korzystam i jestem zadowolona.
IP: 89.74.164.185

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Czy był ktoś w Bułgarii z Itaką?

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij