» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Sylwester nad Bałtykiem

Sylwester nad Bałtykiem

Strona: 1

Autor Treść
SOT
Gość
Witam.

Przedstawiamy nowe pomysły na studencki Sylwester w Łebie.
Zapewniamy:
- zakwaterowanie w pokojach 1, 2, 3, 4, i 5-cioosobowych (cena nie wzrasta niezależnie od kategorii wybranego pokoju, ale liczy się kolejność dokonywanych rezerwacji) na dowolną długość pobytu w Ośrodku Wczasowym EWA w Łebie
- pełne wyżywienie (śniadania, obiadokolacje)
- weekendowe imprezy integracyjne przy dźwiękach muzyki, którą sami wybieracie
- sylwestrowy bal z profesjonalnym cateringiem
- dojazd na największy w Łebie pokaz fajerwerków
- atrakcyjne ceny już od 154 zł za bal sylwestrowy i nocleg
Uczestnicy mogą także zgłaszać własne pomysły, które, jeśli tylko spodobają się pozostałym i będą możliwe do zrealizowania, na pewno wypromujemy i wesprzemy. W tym celu założyliśmy specjalny wątek na naszej stronie na FB: www.facebook.com/owewa

Zapraszamy także inne osoby do skorzystania z naszej sylwestrowej propozycji. Nie tylko studentów - ugościmy wszystkich w wieku 18-30 lat. Szczegóły na temat naszej sylwestrowej oferty znajdziecie na wskazanej wyżej stronie na Facebooku. Pomocą służy także specjalnie powołany w tym celu Serwis Opiekunów Turystycznych (SOT), dostępny na gg (nr: 45345827) oraz na wskazanej wyżej stronie.

Do zobaczenia w Łebie!

Lech Urbowski
organizator Sylwestra nad Bałtykiem

kontakt ogólnokrajowy: 511-704-113
e-mail (dział promocji): owewa4@poczta.onet.pl
IP: 109.243.34.30
Użytkownik
Posty: 5
Minionego sylwestra spędzałem nad morzem w sumie nie w Łebie tylko w Kołobrzegu, ale szczerze polecam każdemu choć raz w życiu tę noc spędzić nad morzem bo jest po prostu bajecznie.
IP: 77.254.80.232
Użytkownik
Posty: 8
Marzy mi się taki sylwester :D nad morzem generalnie jest bajecznie, zwłaszcza dla człowieka z gór ;) a jeśli do tego dojdą jeszcze sylwestrowe atrakcje to już na pewno - nic dodać nic ująć ;)
IP: 212.244.255.6
Użytkownik
Posty: 46
Taki Sylwester spędzony nad morzem to naprawdę bardzo fajna i ciekawa propozycja. Ze swojej strony mogę polecić także Dźwirzyno gdzie niezależnie od pory roku,z całą pewnością nie ma mowy o nudzie.
IP: 79.185.53.71
Użytkownik
Posty: 20
Ja uważam Ustkę za świetne miejsce na spędzenie Sylwestra ;)
IP: 5.184.135.8
Użytkownik
Posty: 1
Chyba nigdy nie zapomnę zeszłorocznego Sylwestra w Sopocie. Takich atrakcji i emocji nie zagwarantowało mi jeszcze żadne nadmorskie miasto. Dobrze, że mieliśmy załatwiony klimatyczny i przestronny apartament , dzięki czemu mogliśmy się bawić bez żadnych wyrzeczeń :)
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 11:56, 27.03.2019. »
IP: 185.59.108.233
Użytkownik
Posty: 10
Fajny program ;) Chętnie skorzystam ;P
« Ostatnio edytowane przez Travelway_Support, 17:00, 04.03.2021. »
IP: 37.47.163.237
Użytkownik
Posty: 36
dobry plan, może tam pojadę w tym roku
IP: 46.205.208.157

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Sylwester nad Bałtykiem

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij