» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Tunezja » szukam tanich biletów lotniczych do tunezji

szukam tanich biletów lotniczych do tunezji

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
witam wszystkich! Potrzebuję pomocy.. szukam tanich biletów lotniczych do tunezji- najlepiej enfidha! wszytsko co do tej pory znalazłam to ponad 1500 zł!! latem wracałam z wycieczki z tunezji i w samolocie spotkałam dziewczynę która pracuje w tu nezji i leciała do polski do mamy za 300 zł??? podobno są takie bilety! ale ja nie wiem jak szukać !! proszę pomóżcie. zamierzam wybrać się do tunezji w maju 8)
IP: 89.230.251.204
miki
Gość
ja też szukałam jakiegoś taniego czarteru do Tunezji, potem już zamierzałam działać na własną rękę. Trochę poszperałam na stronach biur podróży i znalazłam coś, co mnie skłoniło do tego, żeby jednak jechać na wycieczkę :-) na stronie alfy jest promocja, za tysiaka od osoby spokojnie można jechać na tydzień, zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu. Z tego co się orientuje to bardzo dobra cena :) czasami więc chyba warto elastycznie podchodzić do wakacyjnych planów :-)
IP: 89.72.112.27
Użytkownik
Posty: 1
Zamiast szukac czarteru mozesz wziac udzial w konkursie Viva Club, wyjazd do 4 gwiazdkowego hotelu all inclusive za darmo - oczywiscie, przy odrobinie szczescia:) Tu masz wiecej szczegolow: http://www.vivaclub.eu/kampania/tunezja.php
IP: 77.254.133.150

Strona: 1

Forum turystyczne » Tunezja » szukam tanich biletów lotniczych do tunezji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij