» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Bułgaria » Sveti Vlas

Sveti Vlas

            Dołącz do wyjazdu

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 6
Kto jedzie ?
Termin wyjazdu: 2013-06-25 2013-07-07
Kraj: Bułgaria
Region: region Burgas
Miasto: Św. Włas
Hotel: Święty Włas
Ilość osób dorosłych: 2
Ilość dzieci: 1
Miejsce wyjazdu: Katowice
Touroperator: OK Services
Mile widziane dodatkowe info.
IP: 95.160.144.230
Użytkownik
Posty: 6
Witam, wybieram się do tego hotelu (wyjazd 25.06.2013) trochę poczytałem opinie i myślę że będzie OK, ale uściślając informacje z hotelu na plażę ok 500m, dobre jedzonko w Rusinie, Kotvie, Stary Orzech. Byłem już w Rawdzie parę lat temu i było super, zwiedzony Nessebar i SB, oraz aquapark w SB. Mile widziane dodatkowe info, a może ktoś też się tam wybiera.
Pozdrawiam.
IP: 95.160.144.230
aola
Gość
witaj, mógłbyś podzielić się swoimi wrażeniami jak było? Jak jedzenie, ceny, okolica. Chce się tam wybrać.
z góry dziękuje za info.
IP: 31.172.177.250
Użytkownik
Posty: 6
Hotel tak jak opis 100% pokój czysty z balkonem i klima, nie wiem czy we wszystkich, ale ja mam dwa gniazdka z czego jedno zajęte przez tv, dekoder(dużo progr. i polskie) i lodówka, więc ładowanie tel itp. pojedynczo
basen ok leżaki i parasole free
Śniadania nawet zjadliwe zaczynając od płatków poprzez jajecznicę parówki, pieczoną kiełbaskę, jakieś ichniejsze wędliny do ciastek i owoców szwedzki stół cały czas dokładane.
Miasteczko też fajne dużo knajpek i sklepików jedna długa ulica to centrum
Jedyny minus to trzeba wracać z plaży czy z mariny pod górę niestety, ale daje się rade nie tak daleko ok 10 min.
IP: 95.160.155.116

Strona: 1

Forum turystyczne » Bułgaria » Sveti Vlas

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij