» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » kto w sierpniu 2013 jedzie do hotelu hersonissos villege

kto w sierpniu 2013 jedzie do hotelu hersonissos villege

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 1
18.08.2013r. jedziemy z mężem do hotelu hersonissos villege. Czy ktoś też jedzie może się spotkamy Lusi. myślę że będzie fajnie i milo spotkać wyluzowanych rodaków.
IP: 78.88.111.75
Użytkownik
Posty: 21
Nie wiem o jaki Ci dolkladnie hotel ale kolo mojego hotelu tj. Royal Belvedere byl hotel o tej samej nazwie czyli villege w hersonissos i ludzie straszne problemy w tym hotelu.Spotkalismy sie z nimi na plazy dzwonili do organizatora w Polsce i nie wiele mogli zdzialac.Wlasciciel ograniczal im jedzenie i drinki pomimo all exlusive.Wiec sprawdzcie sobie czy czasami to nie ten sam hotel,mam nadzieje ze nie ..pozdrawiam
IP: 176.249.16.149
Użytkownik
Posty: 59
Samo Hersonissos ekstra. To bardzo popularny kurort i rozrywkowe oblicze Krety. Na tych, których nie do końca pociągają zabytki kultury minojskiej, czekają liczne bary, tawerny, restauracje i kluby nocne. W czasie dnia można poopalać się na niewielkiej piaszczystej plaży, a skumulowaną energię spożytkować na zabawę do białego rana.
IP: 79.184.193.178

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » kto w sierpniu 2013 jedzie do hotelu hersonissos villege

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij