» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Gruzja » Czajka travel Elena- -opinie

Czajka travel Elena- -opinie

Strona: 1

Autor Treść
morocca
Gość
witajcie. jestem namawiana na wycieczkę z biurem czajka travel na wycieczkę po Gruzji. niestety, przeczytałam wiele negatywnych opinii (również na tym forum) o pilotce Elenie. wg moich informacji nadal pracuje ona w tym biurze, będę wdzięczna za wszelkie informacje. wiem z doświadczenia, że dobry i zaangażowany pilot to połowa sukcesu, nie chcę wywalić pieniędzy na objazdówkę, gdzie pilot nie wie nic o danym kraju i nie interesuje się grupą.
dzięki za wszelki opinie, pozdrawiam
IP: 108.76.100.182
Jan_S
Gość
Trudno jest oceniać pilota wycieczki, bez odniesienia do grupy z którą pracuje. Nawet najlepszy, najbardziej charyzmatyczny przewodnik, gdy przyjdzie mu oprowadzać grupę roszczeniowo nastawionych malkontentów, albo turystów uprzedzonych do jego osoby negatywnymi opiniami zamieszczonymi w internecie, będzie przez nich gorzej oceniany niż pilot słabszy ale pracujący z otwartą, przyjacielsko nastawioną grupą...

Miałem okazję, podczas wyjazdu do Gruzji (14-25.08) poznać trzy panie pilotki. Trzy kobiety - trzy różne temperamenty...
- Lali - zachwycała otwartością, bezpośredniością i subiektywizmem wyrażanych opinii - kto potrafił słuchać i patrzeć miał okazję zobaczyć co Gruzinom w sercu gra...
- Ewelina - żywa encyklopedia, niezwykle elokwentna, potrafiąca i lubiąca mówić o Gruzji - kraju który jest jej prawdziwą pasją...
- Elena - przy Ewelinie wydawała się nieco małomówna, ale przecież bardzo starannie objaśniała zawiłości losów Gruzji, objaśniała zabytki, mówiła o tym czym żyje Gruzja dziś. To właśnie Elena zwróciła naszą uwagę na tegoroczny hit "Magnolię" którą było słychać od Tbilisi do Batumi... Nie narzucała się ze swoją wiedzą, nie próbowała nauczyć nas na pamięć historii, dat i dynastii panujących, bo w tym tempie zwiedzania i tak się to wszystko mieszało, ale zwracała uwagę na fakty istotne, rzeczy ważne, wymagające zapamiętania a pytana, rozszerzała opowieść tak by każdy był ukontentowany.

Do tego, wbrew jakby internetowym opiniom, okazała się osobą bardzo otwartą i towarzyską, chętnie służącą pomocą...

Dziękuję, pięknie dziękuję za wspaniałą wycieczkę, mam nadzieję że jeszcze nie raz spotkamy się na kaukaskim szlaku...
IP: 77.255.123.143

Strona: 1

Forum turystyczne » Gruzja » Czajka travel Elena- -opinie

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij