» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Grecja » autokarem ze Skarpą do Grecji

autokarem ze Skarpą do Grecji

Strona: 1

Autor Treść
marco50
Gość
Czy był ktoś z tym biurem w Grecji? Maja ciekawe i niedrogie oferty ale czy warto z nimi jechać >> mam na mysli objazdówkę ze zwiedzaniem Meteorów, Olimpu , Rejs na Skiatos i Saloniki>>Proszę o opinie
IP: 79.185.81.189
Turystka
Gość
Marco 50-Witaj nie byliśmy w Grecji ze Skarpą tylko na objazdówce po Bałkanach ja mam dobre wspomnienia ale równolegle z nami jechali na objazdówke ludzie do Grecji właśnie z Katowic do Krakowa jechaliśmy razem tam i powrów więc opinie<zwłaszcza na autokar>za ciekawe nie były..ja sama źle ich niewspomne jak moge osobiście polecić to polecam objazdówke z biurem podróży Tęcza albo z biurem Victoria trawel poczytaj może skorzystasz,pierwsze sprawdzone bo byłam na objazdówce a drugie polecam bo prowadzi Grek więc ma wejścia tam gdzie niemają inni nasi przewodnicy<na przykład wchodzi na Meteror i opowiada a my nie byliśmy bo nasi przewodnicy nie mogą> pozdrawiam i z kimkolwiek niepojedziesz życze wielu wrażeń 8)
IP: 78.30.108.48
Marco50
Gość
dzieki za cenne info>> narazie się przymierzam do tego typu wycieczki . chcę w czerwcu bo taniej a pogoda już jest ok>> na Bałkanach byłem i dlatego korci mnie ta Grecja>>
IP: 178.43.14.168
Turystka
Gość
Marco50-jeżeli moge doradzić to w czerwcu jest już zdecydowanie za ciepło na zwiedzanie Grecji <my byliśmy w połowie września>ibyło znośnie chociaż na Akropolu wiadomo niema gdzie się schować i te 35 stopni odczuliśmy ..ale naprawde warto jechać zwiedzić pozdrawiam 8)
IP: 93.154.152.20
Joanna
Gość
Ja byłam ze Skarpą w Grecji i w Czarnogórze, nie na objazdówkach lecz na wczasach. Ale mogę potwierdzić opinie, że na trasie bałkańskiej jest zdecydowanie lepiej jeśli chodzi o autokary, pilotkę itp. "Grecka" podróż ze Skarpą była naprawdę kiepska - psujący się autobus, zmęczeni kierowcy - pozostał niesmak. Co innego Tęcza - zdecydowanie polecam!
IP: 91.192.0.1
marco50
Gość
chyba objazdówkę przełożę na wrzesień:) teraz inne plany
IP: 83.6.42.86
turystka
Gość
Marco wg mnie dobra decyzja a patrzyłeś na te biura co poleciłam ??jakie mają wycieczki jaki program ??
IP: 31.175.63.209

Strona: 1

Forum turystyczne » Grecja » autokarem ze Skarpą do Grecji

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij