» Szukaj na forum » Rejestruj » Zaloguj

Forum turystyczne » Polska » Wakacje na Podlasiu

Wakacje na Podlasiu

Strona: 1

Autor Treść
Użytkownik
Posty: 4
Witam ;) Nigdy nie byłam na Podlasiu, dlatego w tym roku planuję tam jechać na kilka dni. Myślałam, żeby zatrzymać się w Żubrówce i zwiedzać okoliczne miejscowości. W związku z tym mam do Was kilka pytań. Czy ktoś z Was zatrzymywał się w tym hotelu: http://www.bestwestern.pl/hotels/best-western-hotel-zubrowka-bialowieza-81009? jaka jest Wasza opinia na jego temat? I kolejne pytanie, jakie miejscowości i zabytki polecacie na Podlasiu? ;)
IP: 91.150.183.35
Użytkownik
Posty: 59
Oczywiście Puszcza Białowieska. Dla zwiedzających jest dostępny 4-km pieszy szlak wyłącznie z licencjonowanym przewodnikiem (do 20 osób). Natomiast Obręb Ochronny Hwoźna, który w 1996 roku dołączono do parku narodowego, jest dostępny zarówno do turystyki pieszej jak i rowerowej. Znajduje się tam ponad 20 km szlaków pieszych oraz 14 km szlaków rowerowych. Po szlakach można poruszać się nieodpłatnie bez przewodnika. Szlaki są oznakowane i zaopatrzone w liczne wiaty, kładki, punkty widokowe oraz wieżę widokową. Polecam: http://www.plan4fun.pl/przewodniki/polska/atrakcje/puszcza-bialowieska/5632
IP: 83.8.87.147
Użytkownik
Posty: 10
Polecam zatrzymanie się w Białymstoku. Jest to piękne miasto z bogatą historią. Zobaczysz tam wszystko co pragniesz zobaczyć na podlasiu. Szczególnie warty odwiedzenia jest Pałac Branickich
IP: 31.61.129.86
Użytkownik
Posty: 2
W Białymstoku co prawda byłem tylko na kilka godzin, ale miasto faktycznie robi wrażenie ;) Wycieczka na Podlasie z pominięciem tego miasta jest wykluczona :D
IP: 194.29.137.11

Strona: 1

Forum turystyczne » Polska » Wakacje na Podlasiu

Na skróty: Bułgaria, Chorwacja, Egipt, Grecja, Hiszpania, Maroko, Polska, Tunezja, Turcja, Włochy, W. Kanaryjskie


Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. OK, zamknij